Degvielas cenas Rīgā un Tallinā aizvadītajā nedēļā palielinājušās

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Degvielas uzpildes stacija
Degvielas uzpildes stacija Foto: Pixabay

Pagājušajā darba nedēļā degvielas cenas Baltijas valstu galvaspilsētās lielākoties palielinājās. Izņēmums bija vien benzīna cena Viļņā, kas samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Arī dīzeļdegvielai augstākā cena bija Tallinā, bet zemākā cena bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95. markas benzīna cena piektdien palielinājās par 0,6% - līdz 1,744 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 1,8% - līdz 1,664 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95. markas benzīna cena samazinājās par 1,2% - līdz 1,604 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena auga par 2% - līdz 1,544 eiro par litru.

Savukārt Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95. markas benzīna cena palielinājās par 1,1% - līdz 1,799 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena piektdien kāpa par 3,1% - līdz 1,679 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā nedēļas laikā nemainījās un maksāja attiecīgi - 0,715 eiro un 0,572 eiro par litru. Tikmēr Tallinā autogāzes cena samazinājās par 0,7% - līdz 0,675 eiro par litru.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu