Kostigovs un Kolodinskis ieved Latvijas spīdveja komandu Eiropas pāru čempionāta finālā

Jevgeņijs Kostigovs un Daniils Kolodinskis sestdien Ungārijā Eiropas pāru čempionāta pusfinālā izcīnīja trešo vietu un iekļuva finālā.

Šajā pusfinālā par trīs ceļazīmēm uz finālu cīnījās septiņas komandas.

Pēc 21 brauciena uzvaru ar 23 punktiem bija nodrošinājusi Itālija, bet Latvijai un Slovēnijai bija pa 21 punktam. Pārbraucienā par otro vietu Kostigovs atzina slovēņa Nika Škorjas pārākumu, taču gūtā trešā vieta deva ceļazīmi uz finālu.

Kostigovs iekrāja 11 punktus, bet Kolodinskis - desmit.

Fināls iecerēts 1.oktobrī Opolē, Polijā.

Tikmēr Pardubicē Eiropas U-19 čempionātā pāriem Artjoms Juhno, startējot duetā ar norvēģi Matīasu Pollestadu, ierindojās septītajā vietā astoņu duetu konkurencē, kamēr par čempioniem kļuva poļi. Lauvas tiesu jeb 15 no 17 punktiem Latvijas un Norvēģijas duetam atveda Pollestads.