Svētdienas horoskops: 3. septembris

Foto: technomolly/Shutterstock

Horoskops svētdienai, 3. septembrim.

AUNS

Ķerieties pie saimniecības sakārtošanas, gatavo krājumus ziemai un parūpējies par savējiem. Mājas atmosfērā risināsies interesantas sarunas un dzims noderīgas idejas.

VĒRSIS

Rūpes par ģimeni. Sazinies ar radiniekiem, palīdzi un atbalsti. Ja ir bērni, uzklausi viņus un izrunājiet jaunā mācību gada plānus. Brīvajiem ļaudīm iespējamas pēkšņas simpātijas.

DVĪŅI

Jauki brīži no kontaktēšanās ar draugiem un gandarījums no aktīviem un sportiskiem pasākumiem. Vakarā saplāno nākamās nedēļas darbus, lai pirmdiena nesākas ar haosu.

VĒZIS

Sarīko mājās lielo tīrīšanu, izmet vai nodod labdarībai nevajadzīgās lietas, iztīri telpas un izdaiļo interjeru. Pašam būs prieks un noskaņojums kļūs optimistiskāks.

LAUVA

Svarīgas sirdslietas. Būsi šarmants un pievilcīgs. Brīvajiem ļaudīm kaislības un piedzīvojumi, pret kuriem tomēr vajadzētu izturēties vērtējoši. Pāriem jārūpējas par pozitīvām pārmaiņām attiecībās.

JAUNAVA

Romantisks noskaņojums. Satiecies ar mīļoto, sarīko kādu pasākumu divatā vai dodieties kopā izklaidējošā izbraucienā. Jāuzmanās no sīkiem, sadzīviskiem strīdiņiem.

SVARI

Ar prieku pavadīsi šo dienu kopā ar savējiem, gatavosi pusdienas, sauksi kopā vai apciemosi tālākus radus. Katrs no taviem mīļajiem jutīsies aprūpēts un apčubināts.

SKORPIONS

Svarīga privātā dzīve. Ļauj noprast par savām izjūtām vai simpātijām, jo diez vai otrs to var kaut ko uzminēt. Var rasties iespējas izveidot attiecības, kas tuvu ideālam.

STRĒLNIEKS

Kaut arī daudz pienākumu mājās, atceries arī par savām interesēm. Vajag atpūsties, palasīt, atrast informāciju, kas nepieciešama darbam vai biznesa projektiem.

MEŽĀZIS

Tu esi saimniecisks cilvēks, un derētu padomāt par ziemas krājumiem – gatavo ievārījumus, dārzeņu konservus, ieliec saldētavā vasaras dabas veltes, ziemā viss noderēs.

ŪDENSVĪRS

Tev piestāv būt sabiedrības dvēselei. Uz tikšanos aicinās draugi, piezvanīs radi. Daudz jaunas informācijas un jauka komunikācija, taču kādu brīdi atrodi arī vienatnei, lai pārdomātu to, kas svarīgs.

ZIVIS

Kamēr vēl nav iestājies rudens drēgnums, sarīko brīvdabas pasākumu radiem un draugiem. Būs daudz sirsnības, jauki pavadīts laiks un daudz optimisma jaunajai darba nedēļai.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu