VIDEO Interneta lietotājus mulsina pamācība, kā ar kanalizācijas vantūzi atvērt automašīnas logu

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video/Paul Vu/"TikTok"

Internetā strauji popularitāti gūst vietnē "TikTok" publicēts video, kurā rādīts, kā ar triviālu saimniecības rīku, kam latviešu valodā pat nav literāra nosaukuma, iespējams atvērt mašīnas logu. Daudzi par šo triku smejas, bet tikpat izplatītas ir arī bažas, ka šādi triki iedrošinās mašīnu zagļus, ziņo izdevums "New York Post".

Video redzams, kā vīrietis stāv pie aizslēgtām mašīnas durvīm, aiz kurām novietota lelle-zīdainis. "Mana prioritāte ir dabūt mazuli ārā no mašīnas," stāsta vīrietis, piespiežot vantūzi pie stikla.

@paulvutv

Man shows how he open car window with plunger

♬ original sound - Paul Vu

Pēc tam viņš tā galu fiksē pie rūts ar līmlenti. 

Kad tas izdarīts, viņš vantūzi satver ar abām rokām un pavisam vienkārši atver aizslēgto logu tieši tik daudz, lai varētu atslēgt mašīnu.

Kopumā process aizņēma mazāk par minūti.

Pagaidām video ir saņēmis sešus miljonus skatījumu. Šo metodi pārbaudījuši arī citi "TikTok" lietotāji - citam ar divu vantūžu palīdzību un bez līmlentes to izdevies paveikt mazāk nekā 30 sekunžu laikā.

@1090yvel #windows #down #tric #wowww #crazymoves ♬ original sound - Y_Elocho UnoTv

Lai gan soctīklu lietotāju reakcija uz šiem video lielākoties ir pozitīva, ir tikpat daudz cilvēku, kas uzskata, ka ideja iedrošinās automašīnu zagļus. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu