Pirmdienas horoskops: 11. septembris

Sadarbībā ar „AstroStars”
Foto: receptes.lv

Horoskops pirmdienai, 11. septembrim.

AUNS

Koncentrējies uz svarīgāko un lieliski parādīsi, uz ko esi spējīgs. Profesionālajā jomā gaidāma veiksme, darbi ies no rokas, un tu nostiprināsi autoritāti.

VĒRSIS

Sapratīsi, ka dzīve un tehnoloģiju attīstība steidz uz priekšu gaismas ātrumā. Vēlams pieteikties kursos vai doties pieredzes apmaiņas komandējumā.

DVĪŅI

Ir jauni plāni un jaunas iespējas, bet pagaidām tās plaši neapspried. Pirms laika izklāstītas idejas var aizlidot pie kāda cita. Raksti plānu, veic aprēķinus, izpēti tirgus situāciju.

VĒZIS

Svarīgas naudas lietas. Ļoti iespējams, ka izdevumi par saimnieciskām vajadzībām izrādīsies lielāki, nekā biji plānojis. Taupība diez ko nelīdzēs – meklē labākas peļņas iespējas.

LAUVA

Garastāvoklis visai kareivīgs un eksplozīvs. Saspringtās situācijās centies neļaut vaļu emocijām. Ar spontānu rīcību vai asiem vārdiem neko nepanāksi – konflikti var tikai padziļināties.

JAUNAVA

Jau no nedēļas pirmās dienas jāsāk aktīvi darboties. Ir pienācis laiks īstenot senas ieceres, jo enerģija mutuļos un prāts ass kā bulta. Sniegsi arī noderīgus padomus kolēģiem.

SVARI

Profesionālajā vidē viegli atradīsi kontaktus ar cilvēkiem un sekmēsies arī sarežģītas sarunas. Taču diena ļoti nemierīga. Pusdienas laikā vai vakarā izej garākā pastaigā, izvēdini galvu.

SKORPIONS

Darbu plānotājs aizpildīts pat ne pa stundām, bet minūtēm. Tu esi stratēģis un cilvēks, kas prot organizēt procesus, tāpēc problēmām nevajadzētu būt. Enerģiski risināsi jebkuru jautājumu.

STRĒLNIEKS

Darbā vai biznesā iespējami negaidīti pavērsieni, kas sākotnēji radīs satraukumu, bet vēlāk nospēlēs tev par labu. Galvenais – saglabā mieru, arī tad, ja gribas pateikt kādu asāku vārdu.

MEŽĀZIS

Esi atvērts dialogam un ieklausies kolēģu vai sadarbības partneru viedoklī, kaut arī šķiet, ka tavs redzējums ir vispareizākais. Turklāt svarīga ir forma, kā tu to pasniedz.

ŪDENSVĪRS

Būsi noskaņots mērķtiecīgi. Radīsies jaunas idejas, un vajadzētu meklēt sadarbības partnerus, sponsorus vai kādu fondu finansējumu. Tomēr pārāk plaši gan par iecerēm vēl nestāsti.

ZIVIS

Ražīga diena. Ja esi par kaut ko sapņojis profesionālajā jomā, tad vairs nevajag gremdēties apcerēs, bet jāķeras pie plānu realizēšanas. Ir iespējas labi nopelnīt.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu