Šis ir tavs laiks! Četras Zodiaka zīmes, kas septembrī var satikt savu īsto un vienīgo

Foto: Dmytro Voinalovych/Shutterstock

Astrologi nosaukuši četras Zodiaka zīmes, kurām septembrī ir liela iespēja satikt savu otro pusīti.

Dvīņi

Sabiedriskos Dvīņus septembrī gaida jaunas patīkamas tikšanās un iepazīšanās. Astrologi Dvīņiem iesaka turēt acis vaļā!  Tieši septembrī ir iespēja piedzīvot karstas jūtas ar cilvēku, kurš var mainīt Dvīņa pasaules uzskatu un daudzus viņa paradumus. Potenciālais partneris virzīs uz svarīgu un atbildīgu lēmumu – ģimenes dibināšanu.

Aizņemtajiem Dvīņiem astrologi iesaka ieklausīties partnerī, kā arī mēģināt radīt savstarpējas sapratnes atmosfēru, lai turpmāk attiecības veidotos harmoniski.

Strēlnieks

Pirmais rudens mēnesis Strēlniekam būs pozitīvs visos aspektos: gan biznesā, gan mīlestībā. Šīs zīmes pārstāvji savu dvēseles radinieku varēs atrast ne tikai jaunu paziņu lokā. Pastāv iespēja, ka ar iepriekšējo partneri parādīsies jauna dzirkstele. Daži šīs zīmes pārstāvji var uzsākt kaislīgu romānu ar kādu no saviem draugiem.

Astrologi iesaka atbrīvoties no bailēm un vilšanās, un atvērt sirdi kam jaunam. Zvaigznes vēsta, ka septembra izredzētais vai izredzētā var kļūt par uzticīgu dzīvesbiedru.

Lauva

2023. gada septembrī Lauvām ir iespēja satikt svarīgus cilvēkus. Kāds palīdzēs gūt panākumus karjerā, bet cits pieredzēt laimi. Iespējams, viņi satikt kādu, par ko sapņojuši visu savu dzīvi. Romantika attīstīsies ļoti ātri, un drīz abi sapratīs, ka nevar iedomāties dzīvi viens bez otra. Astrologi stingri iesaka Lauvām būt vērīgiem un nepalaist garām likteņa iespēju.

Auns

Auna aktīvā pozīcija, dalība pasākumos, tikšanās ar dažādiem cilvēkiem noteikti izraisīs pretējā dzimuma uzmanību. Iespējams, ka notiks liktenīga tikšanās ar kādu, kuru Auns jau pazīst. Romantiskas notis un fiziska pievilcība virzīs.

Daudzi šīs zīmes pārstāvji domā par ģimenes veidošanu, tāpēc lēciens no romantiskām attiecībām uz saderināšanos vai kāzām var būt ļoti straujš. Lai nepalaistu garām savu likteni, astrologi iesaka vairāk komunicēt un apmeklēt dažādus pasākumus.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu