FOTO UN VIDEO "Pasludinu izsolē meitenēm!" Ļaudis sajūsmā par basketbolista Dušeļa atraktīvo vecmāmiņu

Apollo.lv

Žurnālists Arnis Krauze mikroblogošanas vietnē "X" publiskojis fragmentu no Latvijas radio tiešraides dienā, kad Rīga sagaidīja mājās atgriežamies Latvijas basketbolistus. Ļaudis īpaši sajūsminājusi basketbolista Artūra Dušeļa vecmāmiņa, kura bija devusies uz Rīgu, lai sagaidītu Latvijas basketbola izlasi.

Pie Brīvības pieminekļa 11. septembrī pulcējās līdzjutēji, draugi un ģimenes, lai svinīgi sagaidītu un sveiktu Latvijas basketbola izlasi. Valstsvienība atgriezās no Pasaules kausa (PK) izcīņas finālturnīra, kur debijas reizē izcīnīja augsto piekto vietu.

Arī basketbolista Artūra Dušeļa vecmāmiņa ar autobusu no Baldones atbrauca uz Rīgu, lai sagaidītu komandu, un iekļuva Latvijas radio tiešraidē. Lai gan mazdēls šajā izcīņā nepiedalījās, viņas sajūsma par basketbolu un mazdēlu nav palikusi bez ievērības.

Sagaidīt Latvijas basketbola izlasi vecmāmiņa plānoja kopā ar savu mazdēlu Artūru, kuru tai mirklī vēl gaidīja ierodamies pie Brīvības pieminekļa. Viņa izmantoja šo sarunas laiku, lai arī palielītu savu mazdēlu. "Arī mans Artūriņš ir basketbolists, garš, divi metri ar kapeiciņām, spēcīgs, skaists, brīvs vīrietis. Varu pasludināt viņu izsolē meitenēm!"

Vaicāta, kāpēc lēma ierasties pie Brīvības pieminekļa, viņa teic: "Es gribēju izjust šo skaņu, ovācijas. Izkāpjot jau no Baldones autobusa, es dzirdēju līdzjutējus. Arī karodziņš man ir rokās. Es esmu starā, un es varu varu tikai aicināt piedalīties šādos masveida pasākumos, kas ir par Latviju, jo mūsu mājas ir Latvija! Tā ir tā kopības sajūta.

Es no rīta varbūt jutos pavisam švaka, bet šinī brīdī es esmu viena no stiprākajām," emocijās dalījās vecmāmiņa.

Soctīklu lietotāji rakstīja, ka Artūram ir lieliska ome un šī bijusi vislabākā reklāma brīvam puisim! 

FOTO: Fani pie Brīvības pieminekļa sveic Latvijas vīriešu basketbola izlasi

Basketbola izlase tika sagaidīt ar skaļām ovācijām. Valsts policija lēš, ka pie Brīvības pieminekļa pulcējās aptuveni 5000 līdzjutēju.

VIDEO: Tiešraides arhīvs

VIDEO: Banki runa sagaidīšanā

Aptuveni 5000 cilvēku Rīgā ar skaļām ovācijām sagaidīja Latvijas basketbola valstsvienību, kura debijā pasaules meistarsacīkstēs spēja izcīnīt augsto piekto vietu.

VIDEO: Žagars nespēj valdīt saviļņojumu

Lidostā "Rīga" komandu sagaidīja ģimenes locekļi, pēc kā izlase īpašā divstāvu autobusā devās uz Rīgas centru, laukumu pie Brīvības pieminekļa.

VIDEO: Fani ieradušies sagaidīt basketbola valstsvienību

VIDEO: Cilvēki pulcējas uz basketbola izlases sagaidīšanu