Liene Ušakova aicina mest kaunu pie malas un kopā ar viņu piedalīties jaunā avantūrā (5)

Apollo.lv
Foto: publicitātes

2024. gada gada sākumā pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem nonāks jauns realitātes šovs "Amors", kas būs iepazīšanās, romantikas un pārsteigumu pilns piedzīvojums ar jauniem, skaistiem un mīlestības alkstošiem cilvēkiem. Zināms, ka pikantajā piedzīvojumā piekritusi piedalīties arī dīdžejmeitene, dziedātāja un šovu zvaigzne Liene Ušakova.

Liene aicina mest kautrību pie malas un mesties ar viņu kopīgā avantūrā.

Šova dalībnieki dosies uz burvīgu viesu namu Lietuvas vidienē, kurā pavadīs visu šova laiku un ļausies "Amora" spēles noteikumiem – negaidīti pavērsieni, dažādi uzdevumi un kaislības, kas gan satuvinās, gan izjauks dalībnieku attiecības un ikdienas dzīvi.

Šova beigās viens laimīgais pāris laimēs iespēju doties medusmēneša cienīgā ceļojumā uz kādu no Eiropas skaistākajām pilsētām.

Dalībai šovā jau piekritusi Latvijā plaši zināmā interneta personība un influencere Liene Ušakova, kas šovu pielīdzina interneta iepazīšanās platformām: "Kad Tindera kauss izsmelts sauss un pie piektā stāva loga diez vai princis pieklauvēs – man visa šī realitātes šova ideja absolūti nelikās peļama. Nevis neprātīga, bet pilnīgi normāla! Nekādas ilūzijas neloloju… Vīru es diez vai atradīšu, bet to, ka šis varētu būt kolosāls piedzīvojums, kas pilns prieka un varbūt arī kādas asaras, es zinu pilnīgi noteikti!"

Ja arī tu esi 18-35 gadus vecs un meklē otro pusīti, kā arī nebaidies no jauniem piedzīvojumiem, aizpildi pieteikuma anketu šeit, un, iespējams, jau septembra beigās nokļūsi realitātes šova "Amors" filmēšanā!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu