Mamikina dalība Kremļa propagandas raidījumā nonākusi arī VDD redzeslokā (4)

Apollo.lv
Andrejs Mamikins.
Andrejs Mamikins. Foto: Ekrānuzņēmums no "Carjgrad" raidījuma

Valsts drošības dienests (VDD) ir pievērsis uzmanību bijušā politiķa Andreja Mamikina dalībai Kremļa propagandu izplatošā televīzijas kanāla "Carjgrad" raidījumā un ir uzsācis šī gadījuma izvērtēšanu atbilstoši savai kompetencei, portāls "Apollo.lv" noskaidroja dienestā. 

VDD norāda, ka patlaban no plašākiem komentāriem atturēsies. 

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka 2023. gada 11. septembrī Kremļa propagandas kanāls "Carjgrad" publicēja raidījumu ar nosaukumu "Aizliegt Krieviju, atcelt Eiropu: kam un kur ir apnikusi Ukraina?". Raidījuma viesis – bijušais Eiroparlamenta deputāts Andrejs Mamikins.

"Carjgrad" ir viens no Kremļa ruporiem, kas attaisno Krievijas sākto karadarbību Ukrainas teritorijā. Konkrētais raidījums, kurā ar vadītāju Juriju Proņko sarunājās izbijušais deputāts no Latvijas, bija veltīts situācijai Ukrainā, precīzāk, Zelenska diskreditēšanai.

Mamikins apgalvo, ka pazīst Zelenski, bet iepazinās pirms viņa kļūšanas par prezidentu.

Ukrainas prezidents esot mainījies un, kā apgalvo Mamikins, "pārvērties par tādu asiņainu klaunu…"

Raidījumā Mamikins arī tiek izvaicāts par situāciju Eiropā. Viņš apgalvo: "Ja būtu tādi tautas vēlēti prezidenti (..), drīzāk viens prezidents visā Eiropas Savienībā, esmu pilnīgi pārliecināts, ka Vladimirs Putins uzvarētu ar lielu pārsvaru."

Vairāk lasiet tiešsaistes žurnālā "Klik".

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu