Kāpēc Oļegs Fiļs joprojām nav bildinājis savu mīļoto Kristīni? (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: olegsfils/Instagram

Baņķiera Oļega Fiļa mīļotā sieviete Kristīne Jelinska, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", dalījās pārdomās, kāpēc joprojām mīļotais nav viņu bildinājis.

Oļegs un Kristīne ir kopā jau teju sešus gadus, taču bildinājums joprojām nav izskanējis. Vaicāta, kāpēc, viņasprāt, tas līdz šim nav noticis, Kristīne uzskata, ka tiesvedību dēļ, kas joprojām risinās ar viņa bijušo sievu Santu Bernālu.

Kristīne nenoliedz, ka bildinājumu gaida, taču uzsver, ka pati gan vīrieti bildināt netaisās: "Es nekad vīrietim nepiedāvāšu precēties, es gribu, lai vīrietis to izdara."

Neskatoties uz to, ka bildinājums līdz šim nav izskanējis, Kristīnei nav aizdomu vai nepārliecības par abu attiecībām. "Vispār nav tādu domu."

Šī gada tika ziņots, ka Bernāla pārsūdzējusi apgabaltiesas spriedumu, ar kuru no viņas par labu bijušajam vīram nolemts piedzīt gandrīz divus miljonus eiro.

Tagad Augstākajai tiesai būs jālemj par kasācijas tiesvedības ierosināšanu.

Otrās instances tiesa trīs tiesnešu sastāvā atcēla pušu starpā noslēgtos dāvinājumu līgumus, uzliekot Bernālai pienākumu atdot 1,9 miljonus eiro, divas "Porsche" automašīnas un laulības laikā dāvinātas dārglietas.

Tiesa arī atzina par spēkā neesošiem virkni darījumu, kurus Bernāla noslēgusi par labu sev tuvu stāvošām personām. Uz darījumu pamata Bernālai piederošas kapitāldaļas, automašīnas, ievērojama apmēra naudas līdzekļi un citi aktīvi tikuši nodoti citiem ģimenes locekļiem. Par spēkā neesošiem atzītie darījumi noslēgti 2018. gadā, ap laiku, kad tika šķirta Fiļa un Bernālas laulība.

Uzņēmējs vērsās tiesā pirms dažiem gadiem, lūdzot atsaukt dāvanas, kuras tika dāvināts bijušajai sievai, jo sieva esot bijusi vainojama laulības iziršanā.

Rīgas apgabaltiesa lietu izskatīja saistībā ar Bernālas un citu atbildētāju apelācijas sūdzībām par Rīgas pilsētas tiesas Vidzemes priekšpilsētā spriedumu, kas arī bija atbildētājiem nelabvēlīgs.

Kristīne sarunā atklāja, ka tiesvedības process nav beidzies, tas turpinās joprojām.

Kā zināms, Jelinska iepriekš bija precējusies ar uzņēmuma "Lielās ielas nami" valdes priekšsēdētāju Kasparu Jelinski un abu laulībā pasaulē nāca divi dēli. Arī Oļegam Fiļam ir četri bērni un aiz muguras divas laulības.

Vairāk skaties 1188.lv.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu