Sestdienas horoskops: 16. septembris

Foto: Alena Ozerova/Shutterstock

Horoskops sestdienai, 16. septembrim.

AUNS

Laba diena dažādiem pārkārtojumiem mājās un ģimeniskiem pasākumiem. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās ar tālejošu turpinājumu.

VĒRSIS

Ļoti daudz darbu mājās. Jāiesaista mīļie radiņi, jo vienam diez vai izdosies visu paveikt. Kopā saimniekojiet, un pēc tam kopā atpūtieties.

DVĪŅI

Mājās saimnieciskā rosība: kāds šķiros garderobi, kāds konservēs, kāds pievērsīsies rudens dārza darbiem. Visu darīsi ar prieku un arī radinieki labprāt iesaistīsies.

VĒZIS

Ja kaut kas svarīgs izlemjams, vajag noskaidrot visus apstākļus un dažādus viedokļus. Attiecībās vēlme pēc stabilitātes. Piemērots laiks, lai saprastu, ko vēlies saņemt un ko vari sniegt pretī.

LAUVA

Pavadi šo dienu mājās, kopā ar savējiem. Būs par ko parunāt un var rasties arī noderīgas lietišķās idejas. Kādus būtiskus lēmumus, iespējams, nāksies pieņemt sirdslietās.

JAUNAVA

Privātajā dzīvē pārdomas par sirdslietu tēmu. Varbūt viss nav tā, kā tu vēlētos, bet tad pašam kaut kas jāmaina attieksmē vai komunikācijā. Iespējamas vētrainas emocijas.

SVARI

Daudz uzmanības prasīs mājas dzīve. Jāpievēršas bērnu vēlmēm, it īpaši viņu skolas gaitām. Ciemos var pieteikties radi un draugi un tu ar prieku viņus uzņemsi.

SKORPIONS

Šo dienu vislabāk pavadīt mājās, mierīgi atpūšoties. Sabiedriskās aktivitātēs vai ballītēs tikai velti iztērēsi laiku. Sakārto telpas, palasi, noskaties tīmeklī labu filmu vai koncertu.

STRĒLNIEKS

Prieku sagādās tikšanās ar draugiem, labprāt arī saimniekosi mājās vai sarīkosi saviesīgu ballīti. Attiecību tēmā pārdomu brīži – kaut kas svarīgs izvērtējams vai izrunājams.

MEŽĀZIS

Sirdslietās daudz emociju, kas dzirkstīs kā saulstariņi zeltainās lapās. Ģimenes cilvēkiem savstarpēja sapratne, mīļums un sirsnība. Tikai nesāc savējos pārāk izrīkot un pamācīt.

ŪDENSVĪRS

Daudz darīšanu ar radiniekiem. Atbalstīsi viņus un sniegsi noderīgus padomus. Attiecību jomā iespējamas dažādas peripetijas, bet neapspried neko ar citiem.

ZIVIS

Dodies dabā: pastaigā pa dabas takām, sēņot, nūjot, izbraukt garāku maršrutu ar velosipēdu. Sirdslietās svarīga garīgā saskaņa un līdzīgs skatījums uz dzīves vērtībām.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu