Ukrainai pirms ziemas jāpārrauj Krievijas sauszemes koridors uz Krimu, norāda amatpersona

Apollo.lv
Krimas tilts.
Krimas tilts. Foto: STRINGER/REUTERS

Ukrainas aizsardzības spēkiem vēl pirms šīs ziemas jāpaspēj pārraut militāri nozīmīgo Krievijas sauszemes koridoru uz okupēto Krimas pussalu, sacīja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas direkcijas vadītājs Kirils Budanovs, vēsta Latvijas Radio. 

Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas direkcijas vadītājs Kirils Budanovs intervijā "The Economist" sacīja, ka aizsardzības spēki varētu paspēt pārraut Krievijas sauszemes koridoru ar okupēto Krimu pirms ziemas iestāšanās.

Krievija naktī uz 2. septembri ir iznīcinājusi trīs Ukrainas jūras dronus, kas mēģināja uzbrukt Krimas tiltam, paziņoja Krievijas Aizsardzības ministrija.

Vispirms tika paziņots, ka viens Ukrainas jūras drons mēģināja uzbrukt Krimas tiltam vēlā piektdienas vakarā, bet tika iznīcināts Melnās jūras akvatorijā.

Otrs drons jeb pusiegremdējams bezapkalpes kuteris ticis iznīcināts ap plkst.2.10 pēc Maskavas laika, bet trešais - 10 minūtes pēc tam. Arī šie droni tika iznīcināti Melnās jūras akvatorijā.

Augusta beigās kļuva zināms, ka krievu okupanti uz dienvidiem no Krimas tilta ir novietojuši baržas, lai tās kļūtu par "barikādēm" pret Ukrainas jūras droniem.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu