"airBaltic" nākamā gada vasarā piedāvās 13 jaunus galamērķus

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
"airBaltic" lidmašīna. Ilustratīvs attēls.
"airBaltic" lidmašīna. Ilustratīvs attēls. Foto: airBaltic/Publicitātes foto

Gaidāmajā 2024.gada vasaras sezonā lidsabiedrība "airBaltic" plāno sākt lidojumus trīspadsmit jaunos maršrutos, tostarp septiņos no Latvijas, trijos no Igaunijas, divos no Lietuvas un vienā no Tamperes, ziņo aviokompānijas pārstāvji.

Uzņēmumā norāda, ka šobrīd pievienoti divi maršruti no Tallinas, Igaunijā uz Burgasu Bulgārijā, kā arī no Tamperes, Somijā uz Palmu de Maljorku Spānijā.

Tāpat arī plānoti maršruti no Rīgas uz Alikanti Spānijā, uz Tirānu Albānijā, uz Sofiju Bulgārijā, tāpat arī uz Ļubļanu Slovēnijā. Plānots arī maršruts Rīga-Skopje, Ziemeļmaķedonijā, Rīga-Kišiņeva, Moldovā, kā arī Rīga-Priština Kosovā.

"airBaltic" plāno arī nodrošināt lidojumus no Tallinas uz Billundu Dānijā, kā arī uz Maltu. Savukārt no Viļņas plānoti lidojumi uz Krakovu Polijā, Palangu Lietuvā.

Tāpat lidsabiedrība plāno palielināt lidojumu biežumu maršrutos no Rīgas uz Romu, Telavivu, Prāgu un citos, kā arī no Viļņas uz Parīzi, Minheni, Tallinu un no Palangas uz Rīgu.

"airBaltic" prezidents un izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka uzņēmumam ir būtiski paplašināt savu maršrutu tīklu un uzlabot savienojamību Baltijā un Tamperē.

Jau vēstīts, ka "airBaltic" pagājušajā gadā pārvadāja kopumā 3,34 miljonus pasažieru, kas ir 2,1 reizi vairāk nekā gadu iepriekš, taču par 33,8% mazāk nekā pirms Covid-19 pandēmijas - 2019. gadā.

Tāpat ziņots, ka "airBaltic" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 500,17 miljoni eiro, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā 2021. gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 2,5 reizes - līdz 54,219 miljoniem eiro.

Latvijas valstij pieder 97,97% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 2,03%.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu