Trešdienas horoskops: 20. septembris

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: photolinc/Shutterstock

Horoskops trešdienai, 20. septembrim.

AUNS

Darbā vai biznesā īpaši kāpumi vai kritumi vai kādas ārkārtējas situācijas nav gaidāmas. Taču vajadzētu mazliet paplašināt redzesloku. Visu, kas tev nepieciešams, atradīsi tīmeklī.

VĒRSIS

Uzmanies no spējiem lēmumiem vai neapdomīgi izteiktiem vārdiem, situācijas darbā var uzņemt negaidītus pavērsienus. Šodien labāk nerisināt būtiskus jautājumus.

DVĪŅI

Tu esi ļoti darbīgs cilvēks, kam viss iet no rokas, bet tomēr jāskatās, lai pienākumi ir adekvāti un bankas kontā ienāk viss, kam tur jābūt. Liela nozīme arī zināšanām.

VĒZIS

Patlaban vēlams pietaupīt un ļoti izvērtēt ikdienas tēriņu lietderību. Bet, lai ienākumus palielinātu, pievērsies izglītošanās jautājumiem: jo vairāk zini, jo lielākas iespējas.

LAUVA

Vajag pievērsties jauniem peļņas plāniem. Atsevišķās situācijās labs palīgs būs ne tikai pieredze un loģika, bet arī intuīcija. Ātri sapratīsi, kur ir vērts tērēt spēkus.

JAUNAVA

Lai dzīvo brīvības sajūta! Uz šāda viļņa Jaunavu gadās redzēt reti, jo vienmēr tikai pienākumi... pienākumi... Bet trešdiena – „mazā piektdiena” un šovakar gribēsi izklaidēties no sirds.

SVARI

Pienākumu kļūst arvien vairāk – neatkarīgi no tā vai esi darbinieks, direktors vai uzņēmuma īpašnieks. Tā vien izskatās, ka dzīve grib pārbaudīt tavu spēju saglabāt mieru. Pusdienas laikā un pēc darba izej pastaigā.

SKORPIONS

Ļoti svarīgi šodien darba pienākumus sadalīt vienmērīgi un neko papildus neuzņemties. Starp darbiem vajag atvilkt elpu, pabūt vienatnē. Šādos brīžos iespējamas oriģinālas idejas par peļņu.

STRĒLNIEKS

Strēlniekam tieša runa. Taču mazliet piedomā - kad, kam un kādā formā ko saki. Nav jāliekuļo, bet ir jūtīgāki cilvēki, kas var apvainoties. Tev to nevajag.

MEŽĀZIS

Šī ir veiksmīgu darījumu diena. Varbūt jāpaplašina spēles laukums, varbūt jāsāk kāds jauns biznesa projekts. Ja būs iedvesma darboties, tad arī labi nopelnīsi.

ŪDENSVĪRS

Dumpīgs noskaņojums. Gribēsies pastrīdēties un doties cīņā par taisnību... Mazliet jau var. Tikai netērē pārāk daudz spēku šajās aktivitātēs, jo svarīgākas lietas darāmas.

ZIVIS

Šodien īpaši jāpieskata tehniskās un tehnoloģiskās ierīces. Būtisko informāciju neglabā vienuviet. Tas attiecas gan uz tālruni, gan datoru. Kādā svarīgā brīdī tehnika var pievilt.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu