Latvijas slavenākā sieviešu pārīša medusmēnesis izvērties ne tāds kā gaidīts (13)

Apollo.lv
Foto: sendijago/ Instagram

Latvijas slavenākais sieviešu pārītis fitnesa treneres Sendija Gabriela Oficiere un Danute Tamme pēc kāzu atzīmēšanas Latvijā un oficiālās daļas Dānijā devušās medusmēnesī, taču tas negaidīti izvērties ne tāds, kā abas mīlnieces to plānojušas.

Sociālajos tīklos Sendija atklāja, ka dāmas devušās uz Dienvidāfrikas galvaspilsētu Keiptaunu. Medusmēnesī bija plānots apskatīt šo paradīzes nostūri, bet tā vien šķiet, ka viss neizdosies kā iecerēts, jo šī vieta ir tik nedroša, ka, Sendijas vārdiem sakot, "aizejot kaut kur septiņas minūtes ar kājām, ar tevi kaut kas var notikt".

Foto: sendijago/ Instagram

Pēc vairākiem ieteikumiem nedoties vienām ielās abas domājušas, ka situācija tiek pārlieku dramatizēta, taču izrādījies, ka vietējiem tomēr ir taisnība. Izmantojot taksista pakalpojumus, viņš lieti ieteicis viedierīces paturēt drošākā vietā. Viņas esot vaicājušas, vai maz Keiptaunā ir kāda vieta, kas esot droša, bet atbilde apbēdinājusi: "Viņš teica, ka šeit nav neviena droša vieta. Tādas vietas šeit neeksistē."

Dāmas gan negrasās padoties. Plānos ietilpst sameklēt tūristu gidus, lai varētu izbaudīt šo skaisto pasaules nostūri. Sendija minēja, ka Keiptauna, iespējams, esot viena no skaistākajām vietām pasaulē, bet to nav iespējams izbaudīt, jo ir pamatotas bažas par savu drošību.

"Šobrīd medusmēnesis ir pārvērties par hārdkora mēnesi." Sendija arī parādīja momentu, kurā apsarga pavadībā dodas uz vietējo veikalu.

Foto: sendijago/ Instagram

Sendija arī ziņoja, ka vieta, kur viņas nakšņo, ir droša. Viesnīca esot elektriskā žoga ieskauta, un pie tās esot arī apsargs ar steku.

Atgādinām, ka aizvadītajā nedēļas nogalē dāmas mīlestības svētkus svinēja ģimenes un tuvāko draugu lokā Latvijā. Latvijā viņas laulāja dziedātājs un mācītājs Ralfs Eilands.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu