C, 30.11.2023.

Svētdienas horoskops: 24. septembris

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: sun ok/Shutterstock

Horoskops svētdienai, 24. septembrim.

AUNS

Šodien svarīga attiecību tēma - neierastas situācijas un daudz jautājumu pašam sev. Nepieņem sasteigtus lēmumus, pirms neesi par visu ticis skaidrībā.

VĒRSIS

Saimnieciska diena - jāsakārto māja un jāparūpējas par ģimeni. Brīviem ļaudīm labs laiks randiņam. Viegls flirts un koķetas sarunas par laiku un izklaidēm.

DVĪŅI

Jāgādā, lai attiecībās valda harmonija. Stāsti par sajūtām, jautā – kā otrs cilvēks jūtas, uzklausi un samīļo. Brīvajiem ļaudīm iespējami dažādi piedzīvojumi, bet sargies no avantūrām.

VĒZIS

Ģimenes cilvēkiem daudz darāmā mājās. Ne tikai saimniecībā, bet arī jāpalīdz bērniem skolas lietās. Tāpat arī atvasītēm var rasties daudz jautājumu par dažādām tēmām, meklējiet kopā atbildes.

LAUVA

Ģimenes cilvēkiem sirsnīgs laiks kopā ar savējiem. Tikai neapspried nedz savus priekus, nedz rūpes ar cilvēkiem no malas. Kāds gribēs patenkot, kāds dot „vērtīgus padomus”.

JAUNAVA

Katli šķind, garaiņi virmo – Jaunava savā saimnieciskajā elementā. Labprāt rosīsies mājās, un gatavosi krājumus ziemai. Veikalos visu var nopirkt, bet mājās tapušais citādi garšo.

SVARI

Satiecies ar draugiem un apmeklē kultūras vai izklaides pasākumus. Kāda tikšanās dzīvei piešķirs jaunas krāsas. Bet pāriem – jaunu aizrautības dzirksti.

SKORPIONS

Ja ar kaut ko netiec galā, tad droši vari paļauties uz draugu atbalstu. Vajadzētu izrauties no ikdienības un aizbraukt izvēdināt galvu. Vēlams absolūtā brīvsolī pie dabas.

STRĒLNIEKS

Sargies no spontānas rīcības, emociju bangām un neielaidies strīdos ar mīļoto. Savukārt brīvajiem ļaudīm nevajadzētu sasteigt attiecības, ja dzīve uzdāvā pēkšņu iepazīšanos.

MEŽĀZIS

Būsi viegli aizkaitināms un piktosies par katru sīkumu... Varbūt pēdējā laikā bijis pārāk daudz darbu un arī sadzīves pienākumu. Brīvdienas tūdaļ galā un jāsāk domāt par nākamās nedēļas darbiem.

ŪDENSVĪRS

Šodien ar sirdi un dvēseli nodosies mīļotajam hobijam. Vajag izvēdināt galvu, sakārtot domas, arī mazliet pabūt vienatnē. Jaunā nedēļa solās būt diezgan trauksmaina.

ZIVIS

Aizbēdz no burzmas un civilizācijas uz kādu klusu lauku nostūri vai ar sēņu grozu mežā, vai ar makšķeri ezerā. Vajag pabūt vienatnē un sakārtot domas.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu