Tikai divas. Labākās sievas pēc Zodiaka zīmes

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Photoroyalty/Shutterstock

Astrologi nosaukuši divas Zodiaka zīmes starp sievietēm, kuras ir labākās sievas. Viņas ir ļoti gādīgas, mīlošas un kopā ar partneri spēj pārvarēt visas likstas.

Vēzis

Sieviete Vēzis ir ļoti maiga, gādīga un godbijīga. Vēža zīmē dzimušajām sievietēm ir ļoti attīstīta empātija, tāpēc viņas var sajust savu dzīvesbiedru pat no attāluma. Viņa skaidri uztver visas emocijas, vēlmes un bailes. Turklāt viņa zina, kā ar to tikt galā, jo Vēzis ir ļoti labs psihologs.

Turklāt Vēža sievietes godina ģimenes tradīcijas, mājīgumu, komfortu un draudzīgu atmosfēru mājā, tāpēc viņas tiek dēvētas arī par pavarda sargātājām. Ar šo sievieti katrs vīrietis jutīsies kā īsts vīrietis.

Zivis

Zivis ir ļoti jūtīgas sievietes, kurām ir ļoti grūti tikt galā ar dzīves kāpumiem un kritumiem. Taču viņas savam vīrietim var dot pašu galveno – patiesu mīlestību, atbalstu un rūpes. Viņas dod vīrietim sajūtu, ka viņš ir ģimenes galva, stāvot aiz sava partnera kā aiz akmens sienas. Vīrieši to jūt un dara visu iespējamo savas ģimenes labklājības labā.

Tāpat šīs Zodiaka zīmes sievietes ir ļoti jutekliskas, viņas ir rotaļīgas un ļaujas dažādiem seksuāliem piedzīvojumiem kopā ar savu vīrieti, kas viņu otrās pusītes piesaista vēl vairāk. Viņām patīk eksperimentēt.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu