C, 30.11.2023.

Trīs Zodiaka zīmes, kas vislabāk prot piesaistīt labklājību un laimi

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Nicoleta Ionescu/shutterstock

Ne velti ir teiciens - pats savas laimes kalējs. Šīs trīs Zodiaka zīmes prot manifestēt savu laimi. 

ZIVIS

Zivis ir lielas sapņotājas, kuru iztēlei nav robežu. Tā kā Zivīm ir tik cieša saikne ar saviem sapņiem, viņām ir arī neierobežota ticība tiem. Dažreiz Zivis dzīvo tā, it kā viņu sapņi jau būtu piepildījušies. Zivis neuztraucas par to, kas jādara, lai šos mērķus un sapņus sasniegtu, – Zivis vienkārši izdzīvo savu sapni caur savām jūtām, līdz tas piepildās. Zivju zīmē dzimušie ir nemitīgā mainīgumā, kas viņiem dod iespēju neieslīgt rutīnā.

STRĒLNIEKS

Strēlnieks savās vēlmēs ir augstprātīgs un tajā pašā laikā ārkārtīgi optimistisks un entuziastisks. Strēlnieka trumpis ir fakts, ka, lai viņš aizrautīgi dodas ar savu mērķu piepildīšanu. Strēlnieki arī nepazaudēs sevi, ja izrādīsies, ka kādai vēlmei nav lemts piepildīties. Ja kaut kas neizdodas, Strēlnieks dodas tālāk, sapņo par jaunu sapni. Tādā veidā Strēlnieks uztur augstu enerģiju un galu galā sasniedz visu, ko sirds kāro. 

LAUVA

Dzīvē Lauva laimi pievelk kā magnēts, un Lauvas teju vai pieraduši, ka viņu dzīvē piepildās lolotie sapņi. Kad tas notiek, Lauva mirdz visā savā krāšņumā. Lauvas zina savu vērtību, un īpaši tas piešķir Lauvai spēku. Arī Lauva bieži uzvedas tā, it kā viņam viss jau būtu. Pat tad, kad naudas ir maz, viņš neliedz sev nelielu greznību. Enerģētiski tas ir pareizais solis - domām ir milzīgs spēks. No Lauvām mēs varam mācīties, ka, lai stiprinātu savu izpausmes spēku, mums ir jātic sev un jājūt, ka esam visa cienīgi, ko savā dzīvē vēlamies.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu