Kubasova nāk klajā ar paziņojumu par šovu "Randiņš ar Kubasovu" (1)

Apollo.lv
Foto: publicitātes

Influencere un skaistuma karaliene Diāna Kubasova vērsās pie saviem "Instagram" sekotājiem, paziņojot, ka aizvien pieaugošā fanu interese par šovu "Randiņš ar Kubasovu" mudinājusi publicēt jaunas epizodes ātrāk, nekā bija iepriekš paredzēts.

Kubasova parūpējusies par pārsteigumu jaunā šova faniem. Viņa atklāja, ka bieži saņem jautājumu par nākamajām epizodēm, tādēļ, lai remdētu ziņkārību un sniegtu iespēju sekot līdzi pavērsieniem šovā ātrāk, šonedēļ tika nolemts publicēt vēl vienu epizodi, kas jau tagad pieejama skatītājem.

Kubasova arī pastāstīja, ka Go3 televīzijā pieejamas arī īsās epizodes "Randiņš ar Kubasovu. Bez maskām", kas iznāk no otrdienas līdz piektdienai. Tajās skatītāji var redzēt, kāda ir dalībnieku ikdiena Toskānas villā, kas notiek pirms un pēc svarīgu lēmumu pieņemšanas un kādas intrigas virmo dalībnieku starpā.

Pirmajās divās šova epizodēs ir bijuši vairāki interesanti pavērsieni – neveikli skūpsta mēģinājumi, neizdevušās vakariņas un pirmās simpātijas. Ja kavalieru skaits ar katru sēriju turpina sarukt, tad intrigas tikai uzņem apgriezienus.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu