Šodien 70 Latvijas sporta un fitnesa klubi piedāvā bezmaksas treniņus

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: oneinchpunch/Shutterstock

Šodien Eiropas kampaņā "#BeActive Day" 70 Latvijas sporta un fitnesa klubi piedāvās bezmaksas treniņus, norādīja Latvijas Veselības un fitnesa asociācija (LVFA).

Kopumā Rīgā "#BeActive Day" piedalīsies 44 sporta un fitnesa klubi, Pierīgā - deviņi, Vidzemē - trīs, Latgalē - divi, Zemgalē - četri, bet Kurzemē - astoņi.

Kā norāda LVFA, kampaņa ir iespēja Latvijas iedzīvotājiem atklāt sporta un fitnesa daudzveidību un iegūt jaunu pieredzi aktīvā laika pavadīšanā. Tā rosinās pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni un draugiem, veicinot veselīgu dzīvesveidu un stiprinot attiecības ar tuviniekiem.

Kampaņas un pasākumu norises vietas visā Latvijā ir atrodamas tīmekļvietnē "www.beactiveday.lv".

Asociācijā atzīmē, ka kampaņa "#BeActive Day" Eiropā notiek trešo gadu. Kampaņas mērķis ir veicināt un atvieglot fizisko aktivitāšu pieejamību visu vecumu cilvēkiem, mudināt un iedrošināt spert pirmo soli tuvāk aktīvākai ikdienai, kā arī informēt par aktīva dzīvesveida nozīmi mentālās, sociālās un fiziskās labsajūtas uzlabošanā.

LVFA dibināta 2007.gadā, ar mērķi apvienot vadošo fitnesa klubu kā darba devēju pārstāvjus, nozares speciālistus, lai attīstītu fitnesa un veselības nozari, kā arī veicinātu sabiedrības fiziskās aktivitātes un uzlabotu kopējo sabiedrības veselības stāvokli Latvijā. Asociācija pārstāv aptuveni 60% no fitnesa klubiem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu