Pagarinās Latvijas policistes dalību SKT Krievijas pastrādāto kara noziegumu izmeklēšanai

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Policija. Ilustratīvs foto
Policija. Ilustratīvs foto Foto: LETA

Latvijas policistes dalību Starptautiskajā krimināltiesā (SKT) Krievijas pastrādāto kara noziegumu izmeklēšanai plānots pagarināt līdz nākamā gada aprīlim.

Lai nodrošinātu izdevumu segšanu, kas saistīti ar Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes pulkvežleitnantes Olgas Trockas dienesta pienākumu izpildes pagarināšanu krimināltiesā, no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem valdība nākamnedēļ plāno piešķirt 20 765 eiro, kā arī nākamā gada valsts budžeta sagatavošanas procesā plānots palielināt izdevumus 32 662 eiro apmērā.

IeM norādījusi, ka patlaban SKT galvenais resurss tiek veltīts Ukrainā izdarīto noziegumu izmeklēšanai, un SKT prokurors ar notu ir aicinājis dalībvalstis sniegt praktisku palīdzību Prokurora birojam.

Jau ziņots, ka SKT pērn dalībvalstis aicināja norīkot dienestā SKT nacionālos ekspertus, tostarp, juristus, izmeklētājus, lai palīdzētu prokurora birojam pēc iespējas efektīvi strādāt pie situācijām vai lietām, kas pašlaik tiek izmeklētas vai tiek izskatītas.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu