Rīga iepērk materiāltehniku civilajai aizsardzībai. Apzinātas vecās patvertnes

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Nathan Kresge/Shutterstock

Rīga sākusi veidot civilās aizsardzības materiāltehniskās rezerves, teikts pilsētas izpilddirektora Jāņa Langes ziņojumā domei par darbību pirmā pusgada laikā.

Rezervju veidošanai iepirktas 184 saliekamās gultas, 228 matrači un 342 spilveni.

Izpilddirektors norāda, ka šajā laikā būtiski stiprināta administratīvā kapacitāte civilās aizsardzības jomā. Esot izveidota Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvalde, noteikta Rīgas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas apziņošanas un sasaukšanas kārtība, izveidota pašvaldības civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldības darba grupa.

Tāpat esot pilnībā nokomplektēta Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvaldes Civilās aizsardzības nodaļa un daļēji nokomplektētas parējās nodaļas.

Šogad uzsākta Rīgā vēsturiski izvietoto patvertņu apzināšana, no arhīva materiāliem izveidota datu bāze darbam. Kopumā fiksēta 301 adrese, kur bijušas izprojektētas neuzceltas, uzceltas, noārdītas un likvidētas patvertnes.

Izpilddirektors norāda, ka uzsākta Rīgas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības plāna izstrāde un sākts darbs pie vienotās incidentu un katastrofu pārvaldības sistēmas izveides un ikdienas atskaišu iesniegšana.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu