"Esmu krievs." Igaunijā sabiedrības diskusijas raisa automašīnas ar provokatīviem uzrakstiem (14)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no "Tiktok" video.

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā un citās valsts daļās arvien biežāk pamanāmas automašīnas, kas "izrotātas" ar provokatīviem uzrakstiem "Esmu krievs" un "Esmu krieviete". Tās saviem sekotājiem izdala vietnes "TikTok" profila "777spd" īpašnieks, ziņo Igaunijas portāls "Limon".

Tendence uz automašīnām likt šīs uzlīmes guvusi izteiktu popularitāti - pēdējo dienu laikā Igaunijā vairāki desmiti autovadītāju šīs uzlīmes saņēmuši no dažādām degvielas uzpildes stacijām Tallinā. 

Manītas arī uzlīmes ar uzrakstu "Nacisma apkarošanas departaments".

Portāls "Limon" ziņo, ka Igaunijas policijas pārstāvji ir runājuši ar šo automašīnu īpašniekiem un norādījuši, ka provokatīvas darbības publiskās vietās nav attaisnojamas un ir sodāmas. 

"Provokatīva uzvedība pret citiem cilvēkiem sabiedriskās vietās nav pieļaujama un ir jānovērš," sacīja Valsts policijas pārstāve.

Par šo "trendu" Igaunijas iedzīvotāji jau iepriekš cēluši trauksmi gan publiski, gan sociālajos tīklos, norādot, ka tā ir klaja provokācija.

"Neredzu likuma pārkāpumu, tāpēc turpināšu braukt! Šeit nav nekādas saistības ar vai atbalsta agresorvalstij, bet tikai mana tautība, un es nevēlos, lai Igaunijā mani diskriminē manas tautības dēļ!"pie sava "TikTok" video komentāros zīmējās viens no trenda aizsācējiem Pāvels.

"Jūs nepārkāpjat likumu, taču ir jābūt kaut kādai morālajai robežai," zem Pāvela video atbildēja kāds cits "TikTok" lietotājs.

Komentāri (14)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu