VIDEO ⟩ Neskatoties uz sūdzībām par sāpēm un sulojošu brūci, vīrieti izraksta no Stradiņa slimnīcas (6)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no LTV Ziņu dienesta sižeta

Paula Stradiņa līniskā universitātes slimnīca uzsākusi iekšējo izmeklēšanu pēc tam, kad, nereaģējot uz pacienta sūdzībām par neciešamām sāpēm, sulojošu brūci un drudzi, ārsts nolēmis viņu izrakstīt no ārstniecības iestādes, ziņo LTV Ziņu dienests. 

24. augusta rītā liepājniekam Jurim Jaunzemam veica sirds vārstuļa protezēšanas operāciju. Pēc tam viņš tika pārvests uz intensīvās terapijas nodaļu, kur cieta ārkārtīgi stipras sāpes pēcoperācijas brūcē un pieredzēja temperatūras celšanos. Ārsts, kurš viņu operēja, bija devies atvaļinājumā.

Juris sauca ārstus un māsiņas, taču palīdzību nesaņēma. Beigās nolēmis sazvanīt māsu, kas arī ir ārste. Viņa ieradusies un runājusi ar dežūrārsti, kas šķietami negribīgi piekritusi vīrietim palīdzēt. 

Ārsts, kas otrajā ārstniecības posmā apskatīja sulojošo pēcoperācijas brūci, Juri tomēr nolēma izrakstīt. Brūces iekaisuma rādītāji pārsnieguši visas normas un tā nemitīgi asiņojusi. Pēc izrakstīšanas vīrietis nav spējis parunāt. 

Jura māsa, ieraugot situāciju, sazinājusies ar mediķiem un pieprasījusi sākt ārstēšanu. Virsārsts izrakstu anulējis un uzsācis antibakteriālo terapiju. Pēc šķidruma atsūkšanas Juris atguvis runas spēju. 

Sirds ķirurģijas centra vadītājs Pēteris Stradiņš notikušo nekomentē un vēlas, lai tiek pabeigta iekšējā izmeklēšana. Jura māsa uzskata, ka šajā gadījumā vainojama slimnīcas personāla attieksme. 

Vairāk skaties sižetā!

Komentāri (6)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu