"Tie stulbie cilvēki droši var apvainoties. " Merzļikins par kritiku pēc atteikuma Latvijas izlasei un mērķiem nākamsezon (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins sarunā ar "The Athletic" žurnālistu Džefu Svobodu izteicis savu viedokli par pavasarī uzņemto kritiku Latvijā.

Kā zināms, Merzļikins šajā pavasarī Latvijas hokeja izlasei nepalīdzēja, jo vēlējās pienācīgi sagatavoties gaidāmajai sezonai Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Viņš arī norādīja, ka "Blue Jackets" viņā ir ieguldījusi daudz, tāpēc viņam pienācis laiks atmaksāt klubam.

Sarunā ar Svobodu Mezļikins visai kritiķiem Latvijā nodeva visai skarbu vēstījumu.

"Godīgi sakot, man ir vienalga. Patiešām. Esmu priecīgs, ka mūsu komanda un valsts paveica kaut ko labu un iespaidīgu. Cilvēki tur sagrozīja manus vārdus, kā jau tas notiek vienmēr. Viņi apvainojās, jo es teicu, ka izlase man nemaksā. Stulbi cilvēki nesaprata, ko biju domājis.

Ir skaidrs, ka izlase man nekad nemaksās naudu. Es to arī nesagaidu," sacīja vārtu vīrs.

Merzļikins vēlreiz norādīja, ka galvenais iemesls atteikumam ir bijis tieši pienācīga sagatavošanās nākamajai sezonai, lai pārstāvētu savu tiešo darba devēju. It sevišķi, ņemot vērā, ka aizvadītā sezona bija neveiksmīga.

"Tie stulbie cilvēki droši var apvainoties. Man viņu viedoklis nerūp. Viņi ir idioti. Es to tā arī uztvēru. Izdarīju pareizo izvēli vasaru pavadīt šeit Kolumbusā un izvēdināju galvu. Cilvēki nezina, kam pagājušajā sezonā gājām cauri. Zaudējām tik daudz mačus. Tas bija smagi. Vēl viens iemesls, kāpēc viņi ir idioti - viņi domā tikai par sevi. Man vajadzēja izvēdināt galvu. Man vajadzēja atpūtināt ķermeni un sagatavoties. Man treniņi bija nepieciešami jau maijā. Tagad jūtos lieliski. Jūtos spēcīgs," turpināja hokejists.

Merzļikinam arī tika vaicāts par mērķiem gaidāmajā sezonā, ņemot vērā, ka aizvadītā sezona bija ļoti neveiksmīga kā viņam pašam tā arī komandai. Hokejists atgādināja par reizi, kad apsolīja izcīnīt Vezinas jeb labākā vārtsarga trofeju, norādot, ka šis mērķis joprojām ir aktuāls, tiesa, viņš arī neapgalvo, ka tas tiks īstenots gaidāmajā sezonā.

"Cilvēki mani apšaubīja. Man tagad ir jāpierāda, ka viņiem nebija taisnība. Tas ir uz maniem pleciem. Šajā treniņometnē netrūkst spēlētāju, kuriem kaut kas jāpierāda. Organizācijā veiktas daudzas izmaiņas. Mēs aizmirstam s*du šovu, kas norisinājās pērn. Mēs ejam uz priekšu. Ģērbtuve ir lieliska. Tik daudz pozitīvas enerģijas. Par to esmu priecīgs. Tagad viss ir krāsaini un pozitīvi," nobeigumā sacīja vārtsargs.

Merzļikins aizvadītajā sezonā laukumā pabija 30 spēlēs, vidēji mačā zaudējot 4,23 ripas un atvairot 87,6% pretinieku metienu.

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu