Bostonas "Celtics" ģenerālmenedžeris nācis klajā ar komentāru par Porziņģa veselības stāvokli

Apollo.lv
Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Facebook.com/ "Boston Celtics"

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas "Celtics" ģenerālmenedžeris Breds Stīvenss sarunā ar medijiem izteicies par Kristapa Porziņģa veselības stāvokli.

Porziņģis, kurš aizvadītajā vasarā maiņas darījumā pārcēlās uz "Celtics" komandu, nesenajā Pasaules kausa finālturnīrā plantārā fascīta dēļ nevarēja palīdzēt Latvijas valstsvienībai.

Šonedēļ "Celtics" savos sociālo mediju kontos publicēja foto un video, kuros redzams, kā Porziņģis aizvada treniņus jaunās komandas kreklā. Tagad par latvieša veselības stāvokli izteicies arī kluba ģenerālmenedžeris Breds Stīvenss.

"Kristaps šajās dienās aktīvi skrien pa laukumu. Es uzskatu, ka turienes [Latvijas izlases] ārstu un arī šejienes speciālistu panāktais progress bija svarīgs, lai viņš izvairītos no kādas ilgtermiņa traumas. Viņš jūtas lieliski. Es tikko ar viņu runāju pa telefonu. Viņš sacīja, ka jūtas lieliski," sacīja Stīvenss.

Porziņģis gan nav vienīgais "Celtics" basketbolists, kura sakarā pirms treniņnometnes sākuma ir jautājumi. Kā zināms, "Celtics" sākotnēji potenciālajā Porziņģa darījumā iekļāva Malkomu Brogdonu, bet pēcāk darījums tika mainīts un komandu pameta Markuss Smārts. Līdz ar to izskanējušas runas, ka Brogdons ar radušos situāciju ir neapmierināts.

"Protams, es teiktu, ka viņam ir visas tiesības būt sašutušam. Bet viņš ir īsts profesionālis, un mums ir bijušas vairākas sarunas. Viņš nevar sagaidīt sezonas sākumu, un arī mēs to nevaram sagaidīt," Brogdona situāciju komentēja Stīvenss.

Jaunā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezona sāksies 24. oktobrī. "Celtics" pirmo sezonas maču aizvadīs naktī uz 26. oktobri, plkst. 2 pēc Latvijas laika tiekoties ar Porziņģa bijušo komandu Ņujorkas "Knicks". Savukārt pirmo pārbaudes spēli bostonieši aizvadīs naktī uz 9. oktobri, plkst. 1 pēc Latvijas laika tiekoties ar Filadelfijas "76ers".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu