Jansons atkārtoti iecelts "Sadales tīkla" valdes priekšsēdētāja amatā

LETA
AS "Sadales tīkls" valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons piedalās lielākās saules elektrostacijas Latvijā atklāšanas pasākumā Valmieras novada Brenguļos.
AS "Sadales tīkls" valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons piedalās lielākās saules elektrostacijas Latvijā atklāšanas pasākumā Valmieras novada Brenguļos. Foto: Evija Trifanova/LETA

AS "Sadales tīkla" valdes priekšsēdētāja amatā atklāta konkursa rezultātā apstiprināts līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Sandis Jansons, teikts AS "Latvenergo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Jansona jaunais pilnvaru termiņš būs pieci gadi, un tas stāsies spēkā 1.oktobrī.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka Jansons valdes priekšsēdētājs amatā strādā kopš 2018.gada aprīļa, bet šī gada aprīlī viņam pilnvaru termiņš tika pagarināts. Tāpat uzņēmuma valdē no 2021.gada ir Baiba Priedīte un Kristīne Sarkane, no 2022.gada septembra - Raimonds Skrebs, bet no šā gada 2.maija - Vīgants Radziņš.

Uzņēmumā informē, ka kandidātu atlases procesu veica nominācijas komisija, kuras sastāvā bija Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un arodbiedrības "Enerģija" pārstāvji un četri "Sadales tīkla" padomes un "Latvenergo" pārstāvji.

Jansons ieguva lielāko punktu skaitu konkursa kopvērtējumā.

Jansons ieguvis biznesa vadības maģistra grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā, bet pirms pievienošanās "Sadales tīkla" vadībai ieņēmis dažāda līmeņa vadības pozīcijas vairākos uzņēmumos, tostarp AS "Rīgas dzirnavnieks, SIA "SBE Latvija", SIA "Magnum Medical" un SIA "Philip Morris Latvia".

Konkurss uz "Sadales tīkla" valdes priekšsēdētāja amatu tika izsludināts 15.maijā. Tika saņemti 17 kandidātu pieteikumi.

"Sadales tīkls" ir valstij piederošajā "Latvenergo" koncernā ietilpstošs elektrotīkla uzturētājs un attīstītājs Latvijā. Kompānija nodrošina sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veic jaunu pieslēgumu izveidi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu