Piektdien oficiāli atklās veloceļu Imanta-Daugavgrīva

LETA
Veloceliņš.
Veloceliņš. Foto: Ieva Lūka/LETA

Piektdien, 29. septembrī, oficiāli tiks atklāts jaunizbūvētais veloceļš starp Imantu un Daugavgrīvu, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Jaunā veloceļa kopējais garums ir 12,1 kilometrs, un tas ir garākais nepārtrauktais veloceļš Rīgā. Veloceļš sākas Anniņmuižas un Kleistu ielas krustojumā, turpinoties pa Kleistu ielas labo pusi, kur tas savienojas ar Lielo ielu un beidzas Daugavgrīvas salā - Lēpju ielā.

Veloceļa būvniecību uzsāka 2021.gada 9.decembrī un noslēdzās šī gada 25.septembrī. Tā izmaksāja aptuveni 6,7 miljonus eiro. Būvdarbus veica SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"".

Projekta ietvaros ir izbūvētas sabiedriskā transporta pieturvietas, ierīkotas atpūtas vietas, uzstādīt soliņi, velostatīvi un atkritumu urnas. Visa veloceļa garumā uzstādīti stendi, kuros atzīmēts tā maršruts, atpūtas vietas un cita būtiska informācija par veloceļu.

Atklāšanas pasākumā piektdien plkst.11 piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis (JV), Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks (JV), Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora amata pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods un "Igates" valdes loceklis Gusts Kaļiņins.

Pulcēšanās paredzēta veloceļa sākumā pie Anniņmuižas bulvāra un Kleistu ielas T veida krustojuma.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu