Pusaudzis Spānijā skolā sadūris piecus cilvēkus

LETA
Foto: EPA/Scanpix

Spānijā 14 gadus vecs pusaudzis ceturtdien skolā ar nazi sadūris trīs skolotājus un divus skolēnus, pirms tika savaldīts, paziņoja policija.

Incidents notika skolā Heresā de la Fronterā, Spānijas dienvidos. Pusaudzis, kuru skolas biedri raksturoja kā karstasinīgu, sadūra savus upurus vairākas reizes, žurnālistiem notikuma vietā atklāja policijas pārstāvis Adrians Domingess.

"Policija aizdomās turamo atrada trešajā stāvā. Viņa rīcībā bija divi naži, ar kuriem viņš uzbruka trim skolotājiem un diviem skolēniem," sacīja Domingess, piebilstot, ka aizdomās turētais tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

Pārstāvis nevarēja komentēt ievainojumu apmēru, taču Spānijas mediji ziņoja, ka viena skolotāja pēc dūriena acī ir smagā stāvoklī, bet pārējie guvuši vieglus ievainojumus.

Pilsētas galva medijiem atklāja, ka skolotājiem izdevās uzbrucēju atbruņot vēl pirms policijas ierašanās.

Uzbrukums ir šokējis Spāniju, kur vardarbīgi noziegumi notiek diezgan reti.

Vecāki, uzzinājuši par uzbrukumu, steidzās uz skolu un pulcējās pie skolas vārtiem, kurus bija norobežojusi policija, liecina Spānijas televīzijas pārraidītie kadri. Vairāki skolēni Spānijas medijiem sacīja, ka pusaudzis, kurš sarīkoja uzbrukumu, bieži iesaistījies kautiņos.

"Es redzēju puisi ar diviem nažiem, ar tādu sejas izteiksmi, it kā viņš gribētu visus sadurt," televīzijai "Canal Sur" sacīja viens no skolēniem.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu