Girgensons un "Sabres" cieš zaudējumu NHL pārbaudes spēlē

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/Scanpix

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien zaudēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā, kamēr citā spēlē Artūrs Šilovs palika uz rezervistu soliņa un Vankūveras "Canucks" piedzīvoja neveiksmi.

"Sabres" izbraukumā ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Pitsburgas "Penguins" hokejistiem.

Girgensons kopā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Otrajā trešdaļā laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Rikards Rakels, bet pēdējā trešdaļas minūtē rezultātu izlīdzināja Teidžs Tompsons. Noslēdzošajā periodā "Penguins" panākumu nokārtoja Drū O'Konors.

Savukārt "Canucks" vienība, kuras pieteikumā mačam šoreiz nebija iekļauts Teodors Bļugers, viesos ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) zaudēja Sietlas "Kraken".

Pēc spēlētām nepilnām desmit minūtēm 1:0 Sietlas komandas labā panāca Džeikobs Melansons, taču otrajā periodā rezultātu izlīdzināja Konors Gārlends. Trešajā trešdaļā mājinieku labā divus vārtus guva Ēli Tolvanens, kurš vienu reizi ripu raidīja viesu vārtos vairākumā.

Kamēr Šilovs palika uz rezervistu soliņa, "Canucks" vārtus sargāja Tačers Demko. Viņš tika galā ar 25 no 28 pretinieku metieniem pa Vankūveras komandas vārtiem.

NHL oficiālo spēļu sezona sāksies 10.oktobrī.