Ludzas novadā auto iebrauc dīķī. Divi cilvēki gājuši bojā

LETA
Dīķis. Ilustratīvs attēls
Dīķis. Ilustratīvs attēls Foto: Laszlo Glatz/Unsplash

Piektdien Ludzas novada Cirmas pagastā no dīķī noslīkušas automašīnas izcelti divi bojāgājušie, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēma piektdien, 29.septembrī, plkst.8.18. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka dīķī zem ūdens atrodas vieglā automašīna. To pārmeklējot, atrasti un krastā izcelti divi bojāgājušie. Pēc tam ar glābšanas automašīnas palīdzību vieglā automašīna izcelta no dīķa.

Līdztekus piektdienas pēcpusdienā VUGD Gulbenes novada Beļavas pagastā izglābis cilvēku, kas bija iekritis graudu kaltē. Tā kā cietušais atradās apmēram sešu metru augstumā, ugunsdzēsēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību kaltes sienā izveidoja atveri, piekļuva pie cietušā, kuru novietoja uz speciāla dēļa un tad ar autokāpnes palīdzību nocēla viņu lejā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD).

Plkst.17.37 ugunsdzēsēji devās uz Dienvidkurzemes novada Bunkas pagastu, kur dega saimniecības ēka 100 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbus apgrūtināja ēkā esošais siens. Šī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka dzēšana noslēdzās plkst.20.40, un dzēšanas darbos piedalījās arī Gaviezes un Tadaiķu pašvaldības ugunsdzēsēji.

Tikmēr plkst.2, naktī uz sestdienu, Slimnīcas ielā, Bauskā, trīsstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens 0,5 kvadrātmetru platībā. Dzīvoklī atrasts un no tā evakuēts cilvēks.

Neilgi pēc plkst.5 Zemgales ielā, Olainē, deviņstāvu dzīvojamā mājā dega lifts, lifta šahta un mašīntelpa 3,75 kvadrātmetru platībā. No devītā stāva dzīvokļa ar autokāpņu palīdzību nocelts un izglābts cilvēks. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst.7.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 45 izsaukumus - 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu