Arnolds Švarcenegers atklāj, kādā mīļvārdiņā viņu dēvē mazmeitas (1)

Apollo.lv
Arnolds Švarcenegers ar mazmeitu.
Arnolds Švarcenegers ar mazmeitu. Foto: Katherine Schwarzenegger/Instagram

Runājot ar mediju "PEOPLE" par savu jauno grāmatu "Esi noderīgs: Septiņi instrumenti dzīvei", 76 gadus vecais aktieris atklāja, kā viņu dēvē abas mazmeitas. Švarcenegers ir vectēvs savas meitas Ketrīnas bērniem – 16 mēnešus vecajai Eluāzai Kristīnai un 3 gadus vecajai Lailai Marijai.

Bijušais Kalifornijas gubernators uz jautājumu, kā viņu sauc mazmeitas, atbild: "Opa."

"Opa" vācu valodā, Švarcenegera dzimtajā valodā, nozīmē vectēvs.

Aktieris neslēpj, ka no sākuma bija satraukts par domu, ka būs vectēvs, bet tagad ar lielāko prieku pavada laiku kopā ar mazmeitām.

"Tas ir tik jautri, jo es no sākuma nezināju, cik labs vectēvs būšu, bet man ir mājdzīvnieki, tāpēc tas izradījās vienkāršāk," viņš atzina žurnālam "PEOPLE".

Kad Ketrīna un viņas meitas ierodas pie Švarcenegera, "pirmā lieta, ko Laila saka, ir: "Kur ir Ķirsis?" Kas ir mans mazais sunītis.

Es atbildu: "Ķirsis tevi gaida.""

Mazmeitas arī savai mātei bieži vien prasot "Mammu, vai mēs varam aiziet pie Opas, pie Ķirša?"

Neskaitot Ķirsi, Švarcenegera mājās ir daudz dažādu dzīvnieku, tostarp sivēns vārdā Šnelijs, miniatūrais zirgs vārdā Viskijs un miniatūrais ēzelis vārdā Lulū.

"Tad es izlaižu sivēnu. Viņai ļoti iepatikās sivēns, kā arī labprāt viņu pabaro," turpina lepnais vectēvs.

"Tad es saku: "Tu gribi iziet āra? Ejam uz stalli apskatīt zirgus."

Tad viņa paņemiet manu roku un dodamies uz staļļiem, kur viņa var satikties ar zirgiem."

Vectēvu un mazmeitu vieno ne tikai mīlestība pret dzīvniekiem, bet viņi abi arī mīl gatavoto cepumus aktiera dzīvniekiem.

"Laila bieži prasa: "Vai es varu paņemt cepumu?" Bet tie nav parastie šokolādes cepumi. Tie ir cepumi, ko ēd Lulū un Viskijs," viņš stāsta.

"To pamatā ir īpaša auzu pārslu recepte. Tajos nav cukura, tikai medus. Un mēs tos abi ar lielāko prieku kopīgi gatavojam maniem zirgiem un suņiem," viņš saka.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu