Trešdienas horoskops: 4. oktobris

Foto: Sunfe/Shutterstock

Horoskops trešdienai, 4. oktobrim.

AUNS

Iespējams vilinošs piedāvājums profesionālajā jomā, bet noteikti jāizvērtē arī finansiālais guvums. Lielāka peļņa, ja izmantosi to, ko sniedz mūsdienu tehnoloģijas.

VĒRSIS

Sirdī vēlme pēc pārmaiņām un prāts tāds nemierīgs: ko varētu darīt citādāk un labāk? Nepieņem būtiskus lēmumus. Patlaban vajag apstāties, padomāt, salikt punktus uz "i".

DVĪŅI

Lietišķo un sadzīvisko darīšanu diena. Sekmīgi sakārtosi dažādus jautājumus: ar nama apsaimniekotājiem, komunālajiem dienestiem, iestādēm, bankām.

VĒZIS

Labs laiks mācībām, redzesloka paplašināšanai un jauniem apvāršņiem. Piesakies kursos, apmeklē izglītojošus pasākumus. Šī ir lieliska diena arī pieredzes apmaiņai.

LAUVA

Jāveido komanda un jāstrādā pie kopprojektiem, jo tāds darbs nesīs lielākus augļus. Kādam var izveidoties sekmīga sadarbība ar ārzemēm. Taču esi apdomīgs ar ieguldījumiem.

JAUNAVA

Pavērsienus karjerā vai mainīgas situācijas darbā uzņem mierīgi. Un pārāk negremdējies sevī - urķēšanās un rakņāšanās dvēselē tikai uzjundīs skumjas. Dari to, kas uzmundrina.

SVARI

Ir burvīgs laiks, lai koncentrētos lieliem mērķiem, iepazītos ar noderīgiem cilvēkiem un izplānotu jaunus peļņas variantus. Lieliski noderēs tavs dabas dotais diplomāta talants.

SKORPIONS

Pievērs īpašu uzmanību finanšu aspektam, jo iespējamas situācijas, kurās kāds no kolēģiem vēlas mazliet “izbraukt” uz tava rēķina. Ja rodas papildus darbi, tad vajag papildus samaksu.

STRĒLNIEKS

Apsver, kas tev dzīvē vajadzīgs, kas pietrūkst, un dari kaut ko lietas labā. Tikai naudas lietās esi piesardzīgs. Neaizdod, neaizņemies un seko līdzi ienākumiem un izdevumiem.

MEŽĀZIS

Pamazām, palēnām rosies pa ierasto lauciņu. Pret jauniem pasākumiem šobrīd jāizturas piesardzīgi, jo ieceres var būt lielākas nekā reālās iespējas. Rūpīgi parēķini un izvērtē.

ŪDENSVĪRS

Darbā vai biznesā sekmīga jaunu projektu prezentācija. Tomēr visu rūpīgi izplāno, lai mazāk vietas paliek nejaušībām. Ja esošais darbs nedod gandarījumu, palūko izdevīgāku variantu.

ZIVIS

Profesionālajā jomā papildini zināšanas vai apgūsti kaut ko pavisam jaunu. Atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem atradīsi garīgi filozofiskās zinībās.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu