Tracis ap Slokas ielas remontu: Ķirsis vainīgos "uzreiz nesodīs"

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Pasaules čempionāts skriešanā 21 km elites sieviešu skrējējām.
Pasaules čempionāts skriešanā 21 km elites sieviešu skrējējām. Foto: Edijs Pālens/LETA

Pašlaik ir svarīgi saprast, vai pagaidu asfalta ieklāšana Slokas ielā ir apzināta nolaidība vai kāds apstākļu kopums, kas noveda pie šādas situācijas, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" teica Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).

Viņš norādīja, ka "gribētu noņemt ēnu no paša čempionāta", jo viss esot noorganizēts lieliski.

Vienlaikus viņš līdz šīs dienas beigām sagaidot informāciju par pagaidu asfalta ieklāšanu Slokas ielā, kas varētu būt izmaksājusi 12 tūkstošus eiro. Ķirsis norādīja, ka viņš neesot no vadītājiem, kurš uzskata, ka "uzreiz jāsoda".

Tāpat Ķirsis norādīja, ka viņam veltītie pārmetumi, ka viņš esot mutiski saskaņojis asfalta ieklāšanu, esot nevietā, jo to viņš neesot darījis.

Kā ziņots, nedēļas nogalē Rīgā notika pasaules skriešanas čempionāts. Skriešanas maršruts skāra Slokas ielas remontdarbu zonu. Tādēļ sociālajos tīklos iedzīvotāji pauda bažas, vai Rīga ir gatava uzņemt skrējējus.

Rīgas domē čempionāta rīkotājiem tika apsolīts, ka līdz skrējiena sākumam tiks uzlikts asfalts, un tas tika izdarīts. Taču tas izrādījās ir pagaidu asfalts, kas tiks uzlauzts, lai varētu pabeigt Slokas ielas remontu.

"Čempionāta rīkošanas praktiskajā pusē ir karote darvas - proti, kurš, kad un kādēļ pieņēma lēmumu par to, ka Slokas ielā uz čempionāta laiku tiks ieklāts pagaidu asfalts," tviterī rakstīja Rīgas mērs.

Viņš uzdevis Rīgas izpilddirektoram sniegt paskaidrojumu par to, kad kļuva zināms, ka būs nepieciešams šāds pagaidu risinājums un kad par to tika pieņemts lēmums, cik tas ir izmaksājis un kurš to apmaksā. Tāpat tiks skaidrots, vai ir vērtēta šādas rīcības lietderība un vērtētas alternatīvas iespējas, kā nodrošināt čempionāta norisi.

Šo paziņojumu jau asi uztvēruši bijušie mēra Ķirša sabiedrotie Rīgas domē, pašlaik opozīcijā esošā frakcija "Progresīvie". Kā tviterī raksta "Progresīvo" frakcijas vadītājs Mārtiņš Kossovičs: "Esmu pilnībā pārliecināts, ka Vilnis Ķirsis ir mutiski saskaņojis pagaidu remontdarbus Slokas ielā. Un jau atkal V.Ķirsis kārtējo reizi meklē vainīgo tā vietā, lai uzņemtos atbildību".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu