Maska platformā publicētām mediju saitēm vairs nebūs redzami ziņu virsraksti

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Īlons Masks.
Īlons Masks. Foto: AP/Scanpix

Miljardierim Īlonam Maskam piederošā sociālo mediju platforma "X", kas agrāk bija pazīstama kā "Twitter", vairs nepublicēs ziņu virsrakstus mediju saitēm.

Masks, kurš ilgstoši ir konfliktējis ar tradicionālajiem medijiem, uzstāj, ka izmaiņas ir "estētisku apsvērumu dēļ", tādēļ "X" turpmāk saites uz ziņām un citiem resursiem publicēs tikai ar attēlu bez pavadošā teksta.

Kopš Masks pērn oktobrī iegādājās "Twitter" par 44 miljardiem ASV dolāru, viņš ir atlaidis tūkstošiem darbinieku, atjaunojis kontus iepriekš bloķētiem sazvērestības teoriju izplatītājiem un ekstrēmistiem. Saistībā ar to platformai ir radušās problēmas ieņēmumu ziņā. Masks ir atzinis, ka reklāmas ieņēmumi ir tikai puse no apjoma, kāds bija "Twitter" pirms šīs platformas iegādes.

Masks ir aizliedzis un atkal atjaunojis dažādu žurnālistu, piemēram, "Washington Post" un CNN kontus, kā arī šķietami kavējis, piemēram, "New York Times" ierakstu publicēšanu.

Vairāki mediji izlēmuši vairs neizmantot "X".

Septembrī Eiropas Komisija paziņoja, ka "X" kļūdainas un nepatiesas informācijas īpatsvars ir lielāks nekā citās sociālo mediju platformās.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu