Rubīns SHL pārbaudes spēlē tiek pie rezultatīvas piespēles un palīdz komandai uzvarēt

Latvijas hokejists Kristiāns Rubīns
Latvijas hokejists Kristiāns Rubīns Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas hokejists Kristiāns Rubīns sestdien Ērnšeldsvīkas "MoDo" uzvarā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē tika pie rezultatīvas piespēles, uzvaru izcīnīja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK, bet zaudējumu piedzīvoja Rodrigo Ābols un Engelholmas "Rogle".

"MoDo" mājās ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja "Orebro".

Rubīns 51.minūtē rezultatīvi piespēlēja Mikelam Ogordam uzvaras vārtu guvumā.

20 minūtēs un septiņās sekundēs laukumā viņš atzīmējās arī ar diviem spēka paņēmieniem un +/- rādītāju +1.

AIK savā laukumā ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pārspēja "Linkoping".

Dzierkals 12 minūtēs un 29 sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kura laikā vārti netika zaudēti, un +/- rādītāju +1.

"Rogle" izbraukumā ar 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) zaudēja Kārlstades "Farjestad".

Ābols 17 minūtēs un 50 sekundēs laukumā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja piecos no 14 iemetieniem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un sakrāja +/- rādītāju -1.

Pēc desmit spēlēm Šellefteo komanda ar 20 punktiem ieņem otro vietu, "MoDo" ar 18 punktiem ir trešā, bet "Rogle" ar 13 punktiem ir 12.vietā 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.