Punnenovs atvaira 17 metienus, taču "Lausanne" piedzīvo zaudējumu

Ivars Punnenovs
Ivars Punnenovs Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien atvairīja 17 metienus Šveices augstākās hokeja līgas (NL) mačā, "Lausanne" komandai piedzīvojot zaudējumu.

Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Lozannas komanda viesos ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:3, 1:0) piekāpās Langnavas "Tigers" ar Oskaru Lapinski sastāvā.

Spēlējot pret savu iepriekš pārstāvēto komandu, Punnenovs atvairīja 81% metienu.

Uzvarētāju rindās Lapinskis 14 minūtēs un 59 sekundēs bloķēja trīs metienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta, bet zaudētāju sastāvā Ķēniņš astoņās minūtēs un piecās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes "Lions" ar 31 punktu 14 spēlēs ir vicelīdere aiz 37 punktus 15 mačos guvušās "Fribourg-Gotteron". Roberta Cjunska pārstāvētā "Lugano" ar 21 punktu 14 cīņās ieņem septīto vietu, "Lausanne" ar 19 punktiem 14 spēlēs ir desmitā, "Tigers" ar 19 punktiem 16 cīņās ir 11., bet Denisa Smirnova pārstāvētā "Kloten" ar 14 punktiem 15 mačos - 13. 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".