Girgensons divreiz met pa vārtiem. "Sabres" zaudējums NHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien divreiz meta pa vārtiem Bufalo "Sabres" komandas zaudējumā izbraukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Sabres" viesos ar rezultātu 4:5 (2:2, 1:1, 1:2) zaudēja Ņūdžersijas "Devils" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem.

Vispirms "Sabres" divreiz izvirzījās vadībā, mājiniekiem rezultātu izlīdzinot, bet pēc tam "Devils" trīsreiz panāca vienas ripas pārsvaru, viesiem spējot izlīdzināt rezultātu vien divreiz, bet nespējot izlīdzināt rezultātu pēc Erika Haulas precīza metiena spēles 55.minūtē.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Haula, kurš arī tika atzīts par spēles pirmo "zvaigzni", ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās aizsargs Lūks Hjūzs, bet viesu rindās neviens hokejists vairāk par vienu rezultativitātes punktu nesakrāja.

"Sabres" ar sešiem punktiem astoņās spēlēs ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē.

Nākamo spēli "zobeni" aizvadīs svētdien savā laukumā ar Kolorādo "Avalanche".

Vankūveras "Canucks", spēlējot bez savainotā Teodora Bļugera, mājās ar 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) sagrāva Sentluisas "Blues".

Divus pirmos vārtus mačā guva aizsargs Kvinns Hjūzs, trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Džonatans Millers, bet divas rezultatīvas piespēles sakrāja Elīass Petešons.

Vārtos Tečers Demko atvairīja visus 22 viesu metienus, bet pretējos vārtos Džordans Biningtons tika galā ar 30 no 35 metieniem.

"Canucks" ar desmit punktiem septiņos mačos ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.

Nākamo spēli "Canucks" aizvadīs sestdien savā laukumā ar Ņujorkas "Rangers".