Šilovs tiek nomainīts graujošā komandas zaudējumā

Artūrs Šilovs
Artūrs Šilovs Foto: Facebook/ Abbotsford Canucks

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē Ebotsfordas "Canucks" vārtos mačā pret Palmdezertas "Coachella Valley Firebirds" pirmajā periodā ielaida trīs ripas un tika nomainīts.

"Canucks" viesos cieta sagrāvi ar 3:8 (1:3, 2:5, 0:0), bet Šilovs pirmajā periodā tika galā ar 12 no 15 mājinieku metieniem.

Latvijas vārtsargu otrās trešdaļas sākumā nomainījušais Ņikita Tolopilo atlikušajās 40 minūtēs tika galā ar 25 no 30 metieniem.

Šilovs šosezon laukumā devies sešos mačos, izcīnot trīs uzvaras. Latviešu vārtsargs atvairījis 87,5% metienu un vidēji spēlē vārtos ielaidis 3,97 ripas, kā arī vienreiz rezultatīvi piespēlējis.

"Canucks" ar izcīnītiem 11 punktiem deviņās spēlēs Rietumu konferencē ieņem otro vietu 17 komandu konkurencē.