Anulēts "Latvijas lepnuma" apbalvojums par vardarbību pret bērniem apsūdzētajiem vecākiem (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Vardarbība pret sievietēm
Vardarbība pret sievietēm Foto: Eiropas parlaments

Anulēts "Latvijas lepnuma" apbalvojums laulātam pārim, kas apsūdzēts vardarbībā pret bērniem, aģentūru LETA informēja "TV3" pārstāvji.

Zemgales rajona tiesa Ogrē 2023. gada 4. septembrī paziņoja spriedumu krimināllietā, kurā par vardarbību pret bērniem apsūdzēts laulāts pāris.

Pirms vairākiem gadiem apsūdzētie saņēma "Latvijas Lepnums" apbalvojumu. Ņemot vērā apsūdzības, apbalvojums no organizatoru puses tiek anulēts.

"Apsūdzības ir klajā pretrunā ar vērtību kopumu, ko pārstāv "Latvijas lepnums" un mediju grupa "TV3 Group Latvija"," lēmumu anulēt apbalvojumu skaidro "TV3 Group Latvija" komunikācijas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

"Latvijas lepnums" ir mediju grupas "TV3 Group" projekts, kurā katru gadu svinīgā godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kas ar savu darbu un pašaizliedzību padara Latviju labāku.

Pieteikt kandidātus apbalvojumam var ikviens Latvijas iedzīvotājs, savukārt desmit laureātus, kuri saņem apbalvojumu, katru gadu izvēlas žūrija. Pēc žūrijas izvēles ar laureātiem sazinās organizatoru komanda, kas iepazīst viņu ikdienu un kopīgi gatavojas svinīgajai ceremonijai. Pēc šī gada ceremonijas 18.novembrī "Latvijas lepnums" apbalvojumu būs saņēmuši jau 200 laureāti.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu