Uz Daugavpils šosejas pie Likteņdārza samazinās atļauto braukšanas ātrumu un aizliegs apdzīt

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Shutterstock

Daugavpils šosejas (A6) posmā no apļveida krustojuma ar autoceļu Tīnūži-Koknese (P80) līdz pagriezienam uz Likteņdārzu no piektdienas, 10. novembra, samazinās atļauto braukšanas ātrumu līdz 70 kilometriem stundā un būs aizliegta apdzīšana, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

LVC pārstāvji norāda, ka izmaiņas veiktas saistībā ar satiksmes drošību un, ņemot vērā satiksmes plūsmu no un uz Likteņdārzu.

Tāpat LVC pārstāvji skaidro, ka no Rīgas puses pirms pagrieziena uz Likteņdārzu ir rotācijas aplis un maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā, savukārt aiz pagrieziena sākas vidējā ātruma kontroles posms, kurā atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

"Pakāpeniska ātruma palielināšana virzienā no Rīgas un samazināšana virzienā uz Rīgu padarīs vienmērīgāku satiksmes plūsmu," atzīmē LVC pārstāvji.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem LVC aicina informēt, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu