VIDEO ⟩ Mārupes novadā sadūrušās vairākas automašīnas un autobuss. Miruši divi cilvēki, cietuši 17 (2)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video.

Svētdienas vakarā ceļu satiksmes negadījumā Mārupes novadā cietuši 17 cilvēki, bet bojā gājuši divi cilvēki.

Policija informē, ka svētdien ap plkst.17 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Mārupes novadā, Salas pagastā uz autoceļa A10 noticis ceļu satiksmes negadījums - automašīnas "Mercedes-Benz" un autobusa "VDL" sadursme.

Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas vadītājs un pasažieris. Negadījumā cietuši 17 cilvēki no autobusa, viņu vidū arī autobusa vadītājs.

Uz laiku satiksme bija bloķēta, bet pašlaik tā ir atjaunota.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūru LETA informēja, ka notikuma vietā konstatēts, ka vieglajā automašīnā iespiesti divi bojāgājušie, kurus ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja.

Autobusa pasažieriem palīdzību sniedza Neatliekamās medicīniskās palīzības dienesta (NMPD) mediķi.

Ugunsdzēsēji sakārtoja ceļa braucamo daļu, lai pa autoceļu varētu atjaunot satiksmi un darbu notikuma vietā noslēdza plkst.19.30.

NMPD aģentūra LETA noskaidroja, ka pēc ceļu satiksmes negadījuma ar dažāda rakstura traumām NMPD mediķi kopumā slimnīcā nogādāja 17 cietušos, tostarp trīs bērnus.

Bērni hospitalizēti ar salīdzinoši vieglākām traumām.

Savukārt pieaugušie lielākoties guvuši vidēji smagas traumas, savukārt 2 cietušajiem traumas bija vērtējams kā ļoti smagas. 2 cilvēki gāja bojā, mediķiem glābt viņus vairs nebija iespējams.

Kopumā notikuma vietā strādāja 13 mediķu brigādes.

 
Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu