Daugavpilī ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ugunsgrēks. Ilustratīvs foto
Ugunsgrēks. Ilustratīvs foto Foto: Shutterstock

16. novembrī ugunsgrēkā Daugavpilī gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD saņēma izsaukumu Daugavpilī, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju, piecstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties tika konstatēts, ka dzīvoklī deg sadzīves mantas. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks.

Ceturtdien glābēji steidzās arī uz Ķegumu, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija dzirdams dūmu detektora brīdinošais signāls, bet dzīvokļa durvis neviens neatvēra. Ugunsdzēsēji iekļuva otrā stāva dzīvoklī un konstatēja, ka tajā ir dedzis bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un ir izveidojies spēcīgs sadūmojums.

Dzīvoklī uz grīdas atradās cilvēks, kurš tika nodots mediķiem.

Ceturtdienas vakarā tika saņemts izsaukums arī uz Salas ielu Ogrē, kur Daugavas upē no dambja bija ieslīdējis cilvēks un saviem spēkiem nespēja tikt atpakaļ. Ugunsdzēsēji cilvēkam palīdzēja nokļūt atpakaļ uz dambja.

Aizvadītajā diennaktī, VUGD saņēma 28 izsaukumus - sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu