Divkārtējais olimpiskais čempions Hanju šķir trīs mēnešu ilgu laulību mediju vajāšanas un uzmākšanās dēļ (1)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Judzuru Hanju.
Judzuru Hanju. Foto: AFP/SCANPIX

Daiļslidošanas meistars un divkārtējais olimpiskais čempions Judzuru Hanju 17. novembrī sociālajos tīklos paziņoja par šķiršanos tikai trīs mēnešus pēc laulībām, par iemesliem minot vajāšanu, nomelnošanu un intensīvu mediju interesi, ziņo "The Japan Times".

"Domājot par nākotni, esmu nolēmis šķirties, jo vēlos, lai mans partneris būtu laimīgs. Laimīgs bez jebkādiem ierobežojumiem," teikts 28 gadus vecā Hanju paziņojumā, kas publicēts vietnē "X" (iepriekš – "Twitter").

Jāatzīmē, ka Hanju ir ļoti privāta persona. Par laulības faktu tika paziņots 4. augustā, bet netika atklāts nekas vairāk par Hanju partnera identitāti, tai skaitā vārds, vecums vai dzimums. Hanju tikai norādīja, ka nav precējies ar slavenību.

Hanju atzīmē, ka viņa partneris, abu ģimenes locekļi un tuvinieki ir cietuši no dažādu plašsaziņas līdzekļu pārstāvju izsekošanas, apmelojumiem un dezinformācijas izplatīšanas.

"Manas ierobežotās dzīves pieredzes dēļ bija ārkārtīgi grūti nodrošināt manu un mana partnera drošību šādos apstākļos. Man tas šķita nepanesami," viņš teica.

"Ņemot vērā, ka izsekošana, nomelnošana un nepatiesu faktu atspoguļošana varētu turpināties, un arī apzinoties, ka, ja situācija īslaicīgi uzlabosies, tā var atkal kļūt tāda kā šobrīd, domājot par nākotni, esmu pieņēmis lēmumu par laulības šķiršanu.

No šī brīža lūdzu atturieties no apmelošanas, neatļautas intervēšanas, izsekošanas vai jebkādas citas traucējošas uzvedības vēršanas pret manu partneri, kas ir civilpersona, viņa un maniem radiniekiem un tuviniekiem.

Es ļoti lūdzu.

Es turpināšu virzīties uz priekšu.

Paldies par jūsu pastāvīgo atbalstu."

Pērn divkārtējais olimpiskais čempions Japānas daiļslidotājs Juru Hanju paziņoja, ka vairs nepiedalīsies sacensībās.

Tobrīd 27 gadus vecais daiļslidotājs pavēstīja, ka nolēma vairāk nepiedalīties sacensībās pēc tam, kad guva savainojumu Pekinas olimpiskajās spēlēs un kopš tā nav spējis pienācīgi atveseļoties.

"Turpmāk vairs nebūšu sāncensis citiem daiļslidotājiem," pārpildītā preses konferencē teica daiļslidotājs.

Hanju tomēr piebilda, ka turpinās piedalīties paraugdemonstrējumu šovos, kas priecēs viņa fanus.

2014. un 2017. gada pasaules čempions Hanju 2022. gadā nepiedalījās meistarsacīkstēs, bet gadu pirms tam izcīnīja bronzu, kas bija viņā otrā šāda kaluma medaļa. Japāņa kontā arī trīs sudraba godalgas pasaules čempionātos.

Hanju kļuva par olimpisko čempionu 2014. un 2018.gadā, bet Pekinas olimpiskajās spēlēs viņš ierindojās ceturtajā pozīcijā, uzvaru svinot amerikānim Neitanam Čenam, kamēr uz pārējiem goda pjedestāla pakāpieniem kāpa japāņi.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu