Lietuvā miris jaundzimušais, kuru viņa tēvs izmeta pa logu (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: estherca/"Shutterstock"

Ārstiem Kauņā pēc neatlaidīgiem centieniem diemžēl nav izdevies glābt piecus mēnešus vecā zīdaiņa dzīvību pēc tam, kad viņa tēvs viņu 21. novembrī izmeta pa logu, ziņo Lietuvas medijs "tv3.lt".

Mazuļa nāve iestājusies vakar, 22. novembrī, plkst. 18.30. Viņš miris no gūtajiem smadzeņu savainojumiem. 

Jau iepriekš ziņots, ka bērna ievainojumu dēļ viņam nebija iespējams veikt operāciju, kas parasti šādās situācijās tiktu veikta.

Lietuvas policija saistībā ar notikušo sākusi izmeklēšanu. Tās dati uzrāda, ka sestdienas, 18. novembra, rītā Klaipēdā mazuli pa logu izmetis viņa 25 gadus vecais tēvs. Zīdainis uzreiz no rīta tika aizvests uz Klaipēdas bērnu slimnīcu, kur viņam sākta reanimācija.

Svētdien, 19. novembrī, mazulis pārvests uz Kauņas bērnu slimnīcu. Kritienā zīdainim smagi savainota galva un iekšējie orgāni. Ārsti spriež, ka zīdainis, iespējams, guvis ievainojumus arī pirms kritiena – iespējams, saņēmis vairākus sitienus.

Bērna tēvam pirmdien, 20. novembrī, piemērots apcietinājums uz 14 dienām. Tagad viņš ievietots psihiatriskajā klīnikā. 25 gadus vecais vīrietis sodīts iepriekš – vien 14 gadu vecumā kopā ar draugu sadūris kādu bezpajumtnieku.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu