Ugunsgrēks Ogres novadā laupījis viena cilvēka dzīvību

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
VUGD glābēji. Ilustratīvs attēls.
VUGD glābēji. Ilustratīvs attēls. Foto: Una Kupruka/LETA

Ceturtdien ugunsgrēkā Ogres novadā gājis bojā cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Ceturtdien plkst. 10 saņemts izsaukums uz Ogres novada Tīnūžu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 80 kvadrātmetru (m2) platībā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka netālu no mājas ieejas atrodas cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatēja nāvi. Plkst.13.36 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar īsi pirms plkst. 9 VUGD saņēma izsaukumu uz Sarkandaugavas ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas divu m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no pirmā stāva izglāba cilvēku, kurš notikumā cieta un nodots NMPD mediķiem. Darbs negadījuma vietā noslēdzās plkst. 9.27.

Pēc plkst.14 ugunsdzēsēji devās uz Kauņas ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas astoņu m2 platībā. No ēkas tika evakuēti septiņi cilvēki, savukārt no degošā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba kaķi. Ugunsgrēks likvidēts īsi pirms plkst. 15.

Pēc plkst. 21 tika saņemts izsaukums uz Balvu novada Šķilbēnu pagastu, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega dīvāns 0,5 m2 platībā. No mājas tika evakuēts cilvēks. Plkst. 22.27 degšana likvidēta.

Īsi pirms plkst.16.45 VUGD saņēma izsaukumu uz Madonas novada Praulienas pagastu, kur grāvī bija apgāzies traktors. Glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja kabīnē iespiestu cilvēku un nodeva NMPD mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega māja, saimniecības ēkas siena, sodrēji trīs ēku dūmvados, boileris un elektrības vadi, apgaismes laterna, tvaika nosūcējs un virtuves skapis, no gāzes balona pienākušais gāzes vads un sadzīves atkritumi.

VUGD saņēma arī septiņus izsaukumus, kuros ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja nolūzušus kokus, kas radīja apdraudējumu uz ceļa braucamās daļas.

Gribuste informē, ka pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 68 izsaukumus - 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 38 uz glābšanas darbiem, bet 18 izsaukumi bija maldinājumi.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu