Atbilstoši laikapstākļiem Annas Jansones meklēšanas pasākumi turpinās arī iespējamā pazušanas vietā (2)

LETA
Bezvēsts prombūtnē esošā Anna Jansone.
Bezvēsts prombūtnē esošā Anna Jansone. Foto: Twitter/@TontonsB

Atbilstoši laikapstākļiem Annas Jansones meklēšanas pasākumi turpinās arī iespējamā pazušanas vietā, bet vienlaikus tiek īstenotas arī citas meklēšanas darbības, tostarp dažādas informācijas pārbaudes, informē Valsts policija.

Patlaban policija kopā ar kolēģiem no citiem dienestiem, kā arī ar brīvprātīgajiem, tostarp brīvprātīgo biedrībām, turpina Jansones meklēšanu. Atbilstoši laikapstākļiem meklēšanas pasākumi turpinās arī iespējamajā pazušanas vietā, vienlaikus tiek īstenotas arī citas meklēšanas darbības, tostarp dažādas informācijas pārbaudes.

Turpinās arī izmeklēšana kriminālprocesā, un tiek gaidīti ekspertīžu rezultāti.

Jansones dzīvesbiedrs tviterī vakar paziņojis, ka svētdien veikta, iespējams, šī gada pēdējā meklēšanu mežā. "Kamēr sniega sega nekusīs, meklēt mežā vairs nav jēgas - katrā kvadrātmetrā jābīda sniegs, lai ko redzētu. Un arī tad nav droši, ka pamanīts ir viss," norādījis vīrietis.

Novembra sākumā policija paziņoja, ka, turpinot meklēt pazudušo Jansoni, kuras četrus mēnešus vecā meita bez dzīvības pazīmēm tika atrasta mežā novietotā automašīnā, policija aicina ziņot par Lielā Ķemeru tīreļa purva apkaimē redzētām antifrīza pudelēm.

VP aicināja iedzīvotājus, kuri dodas uz meža masīvu Jelgavas novada Valgundes pagastā, Lielā Ķemeru tīreļa purva apkaimē, pie šosejas P101, starp Liepājas šoseju un Ventspils šoseju, pievērst uzmanību, vai šajā vietā neatrodas viena litra tilpuma antifrīza pudeles baltā krāsā.

Iepriekš tika noskaidrots, ka pirms pazušanas Jansone šādu pudeli iegādājusies un, iespējams, tā bijusi viņai līdzi.

Kā LETA jau ziņoja, VP aicināja atsaukties iedzīvotājus ar videoreģistratoru ierakstiem, kuri šā gada 1.novembrī no plkst.11 līdz 17 brauca pa autoceļu P101 Kalnciems-Kūdra. Tiek meklēti ieraksti no videoreģistratoriem transportlīdzekļos, kas minētajā laikā pārvietojās starp Liepājas šoseju (A9), apdzīvotu vietu Kaļķis, un Ventspils šoseju (A10), apdzīvotu vietu Kūdra.

Iedzīvotāji aicināti sazināties ar VP, zvanot pa tālruņa numuru 67 086 678 vai 110, vai arī rakstot e-pastā "meklesana@riga.vp.gov.lv".

Foto: Pazudušās Annas meklēšana Ķemeru nacionālajā parkā

1989.gadā dzimusī Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1.novembra rītā ap plkst.9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1.novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2.novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris minētais zīdainis.

Video: Pazudušās Annas meklēšana

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu