Svētdien Torņakalna baznīcā notiks koncerts "Gaismu gaidot" un atklās Ziemassvētku dārzu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Rīgas Lutera draudze/Publicitātes foto

Pirmajā adventē, 3. decembrī plkst. 17.00 Rīgas Lutera baznīcā notiks pasākums Citādais Advents vārdos un koncerts "Gaismu Gaidot", kā arī tiks atklāts Ziemsvētku dārzs Torņakalnā "12 Svētās naktis".

Pasākuma organizatori aicina cilvēkus adventes un Ziemsvētku laikā un to gaisotnē pievērsties savai iekšējai pasaulei.

"Mūsdienu tehnoloģijās balstītā un uz sasniegumiem orientētajā laikmetā, jo īpaši svarīgi ir Adventa un Ziemsvētku laika steigā neaizmirst dvēseli un nepazaudēt savu iekšējo viengabalainību. Šis laiks ir savdabīgs dvēseles ceļojums katram pie sevis," raksta pasākuma organizatori.

Pirmajā adventē, 3.decembrī plkst. 13.00 notiks Ziemsvētku dārza"12 svētās naktis" atklāšana ar ugunskuru iedegšanu, karstajiem dzērieniem, muzikāliem priekšnesumiem un Ziemsvētku dziesmu kopdziedāšanu ar apmeklētājiem, bet tās pašas dienas vakarpusē - 3.decembrī 17.00 Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā notiks labdarības pasākums "Citādais Advents vārdos" un koncerts "Gaismu gaidot", kurā piedalīsies Latvijā pazīstami mākslinieki - Kaspars Zemītis, Rēzija Kalniņa, Intars Busulis, Elza Rozentāle, Kristīne Pāže, grupa "Sudden Lights", Valters Pūce un Dainis Tenis, Kristaps Vanadziņš un citi ilggadēji Lutera draudzes atbalstītāji un draugi. Visi šajā pasākumā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti Rīgas Lutera baznīcas infrastruktūras uzlabošanai - apsildāmu āra labierīcību izbūvei.

Ziemsvētku dārzs "12 svētās naktis" būs atvērts visu decembri un visās četrās Adventa svētdienās, kā arī Pirmajos un Otrajos Ziemsvētkos visas dienas garumā dārzā notiks plaša muzikālu un radošu pasākumu programma - darbosies tirdziņš, būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas, notiks piparkūku apgleznošanas darbnīca, adventes vainagu gatavošanas meistarklase, apsveikuma kartiņu gatavošana, adventes loterija un citas aktivitātes.

Teritorija būs atvērta katru dienu no 9.00 līdz 22.00. Visi āra pasākumi tiks nodrošināti bez ieejas maksas.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu