LVC brīdina par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem uz valsts autoceļiem

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Medemciema krustojums uz Jelgavas šosejas, kur šī gada pavasarī VAS "Latvijas Valsts ceļi" plāno veikt pārbūvi, likvidējot kreiso pagriezienu no Medemciema uz Jelgavu, kā arī kreiso pagriezienu no Rīgas uz Medemciemu.
Medemciema krustojums uz Jelgavas šosejas, kur šī gada pavasarī VAS "Latvijas Valsts ceļi" plāno veikt pārbūvi, likvidējot kreiso pagriezienu no Medemciema uz Jelgavu, kā arī kreiso pagriezienu no Rīgas uz Medemciemu. Foto: Paula Čurkste/LETA

Braukšanas apstākļi pa autoceļiem visā Latvijā pārsvarā ir apgrūtināti, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

LVC informē, ka apmierinoši braukšanas apstākļi ir tikai Liepājas pusē - uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Kalvenes līdz Liepājai un uz Klaipēdas šosejas (A11) visā garumā.

LVC norāda, ka pēc intensīvas snigšanas šonakt un no rīta valsts nozīmes ceļu tīrīšana un kaisīšana ar pretslīdes materiāliem veikta jau vairākkārt. Lai turpinātu uzlabot braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 107 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Vienlaikus LVC atgādina, ka snigšanas laikā sniega kārta veidojas atkārtoti, un aicina plānot papildu laiku ceļā.

Par apledojumu valsts autoceļu posmos, kā arī citiem sarežģījumiem, ja tādi rodas uz valsts autoceļiem, iespējams informēt, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu