Ukrainas Drošības dienests veicis spridzināšanu Krievijas Severomuiskas dzelzceļa tunelī

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Dzelzceļa sliedes
Dzelzceļa sliedes Foto: Pixabay

Ukrainas Drošības dienests 30. novembrī noorganizējis sprādzienu dzelzceļa Baikāla-Amūras maģistrālē Severomuiskas tunelī Burjatijā, atsaucoties uz anonīmiem avotiem, vēsta aģentūra UNIAN.

"Faktiski tas ir vienīgais nopietnais dzelzceļa savienojums starp Krieviju un Ķīnu. Un tagad šis maršruts, ko Krievija cita starpā izmanto militārām piegādēm, ir paralizēts," sacījis viens no avotiem. Viņš norādījis, ka sprādziens ir kārtējā veiksmīgā Ukrainas Drošības dienesta īpašā operācija, bet dienests oficiāli nav sniedzis nekādus komentārus.

"Kravas vilciena kustības laikā eksplodēja četri spridzekļi. Tagad notikuma vietā strādā Krievijas Federālais drošības dienests, dzelzceļnieki nesekmīgi cenšas mazināt Ukrainas Drošības dienesta speciālās operācijas sekas," ziņo avoti.

Krievija ir apstiprinājusi, ka Severomuiskas tunelī noticis incidents, un Krievijas propagandisti preču vilciena ugunsgrēkā vaino "kabeļu tīkla īssavienojumu".

"Telegram" kanāls "Baza" ziņo, ka kravas vilcienam ar 50 vagoniem iebraucot tunelī, mašīnists sadzirdējis troksni. Vienā no vagoniem esot izcēlies ugunsgrēks, kā rezultātā bojāti trīs citi vagoni. Vēlāk vienā no dzelzceļa posmiem konstatēts, ka izdegušas kabeļu līnijas 200 metru garumā. No viena vagona sākusi tecēt degviela.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu